GHCL Ltd. (GHCH)

Matawang dalam INR
388.70
+2.20(+0.57%)
Ditutup·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
16.54J18.36%6.26B
Pelabur Institusi Lain
32.93J36.56%12.46B
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
40.61J45.08%15.37B
Jumlah
90.08J100.00%34.09B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Athena Capital Partners Llp5.20%4,682,1821,771,738
DSP BlackRock Investment Managers Pvt. Ltd.3.93%3,538,3811,338,923
Arial Holdings 13.34%3,008,4841,138,410
Hindustan Commercial Co. Ltd.3.31%2,979,7371,127,532
Gems Commercial Co Ltd3.26%2,940,2071,112,574
J.P. Financial Services Pvt. Ltd.3.11%2,797,9941,058,761
Banjax Ltd3.10%2,789,7001,055,622
Hexabond Ltd3.02%2,718,2001,028,567
Oval Investment Private Limited2.87%2,588,848979,620
UTI Asset Management Company Limited2.84%2,559,946968,684

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
DSP Mutual Fund - DSP Small Cap Fund2.52%2,273,226860,189
Franklin Templeton Mutual Fund - Franklin India Smaller Companies Fund1.77%1,597,501604,494
UTI Mutual Fund - UTI Core Equity Fund1.68%1,515,091573,310
DSP Mutual Fund - DSP Tax Saver Fund1.40%1,265,155478,735
UTI Mutual Fund - UTI Hybrid Equity Fund1.35%1,215,144459,810
Franklin Templeton Investments Funds - Franklin ClearBridge Canadian Small Cap Fund1.29%1,159,493438,752
Vanguard STAR Funds - Vanguard Total International Stock ETF1.04%940,208355,775
Vanguard International Equity Index Funds - Vanguard FTSE Emerging Markets ETF0.90%808,835306,063
DFA Investment Dimensions Group Inc. - Emerging Markets Core Equity 2 Portfolio0.71%640,054242,196
Government Pension Fund Global0.62%562,543212,866
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.