Genusplus Group Ltd (GNP)

Matawang dalam AUD
9.29
+0.08(+0.87%)
Ditutup·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
12.39J6.09%114.07J
Pelabur Institusi Lain
2.52J1.24%23.24J
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
188.41J92.67%1.74B
Jumlah
203.32J100.00%1.87B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Wilson Asset Management (International) Pty Ltd.1.19%2,429,13622,372
Dimensional Fund Advisors LP1.04%2,117,21319,500
Bj Fraser Pty Ltd0.81%1,655,41615,246
BlackRock, Inc.0.70%1,431,44313,184
Cc Rankine Pty Ltd0.56%1,136,76510,470
Vanguard Investments Australia Limited0.42%853,6047,862
Firetrail Investments Pty Ltd0.39%785,3507,233
Precision Funds Management Pty Ltd0.34%700,0006,447
Vanguard Capital Management, LLC0.29%597,7655,505
Milford Asset Management, LTD0.20%401,4443,697

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
WAM Microcap Limited1.19%2,429,13622,372
Fiducian Australian Smaller Company Shares Fund0.47%957,1558,815
Pinnacle Fund Services Limited - Firetrail Australian Small Companies Fund0.39%785,3507,233
Precision Opportunities Fund Ltd0.34%700,0006,447
Dimensional Australian Core Equity Trust (Managed Fund)0.31%623,5375,743
iShares Trust - iShares Core MSCI EAFE ETF0.30%603,1205,555
Vanguard Australian Shares Index ETF0.29%583,4675,374
DFA Investment Trust Company - Asia Pacific Small Company Series0.28%561,0725,167
VanEck Small Companies Masters ETF0.18%363,4643,348
iShares Trust - iShares MSCI EAFE Small-Cap ETF0.17%355,4803,274
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.