Genscript Biotech Corp (2945)

Matawang dalam HKD
33.90
0.00(0.00%)
Data Tertunda·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
456.31J20.01%15.47B
Pelabur Institusi Lain
1.10B48.24%37.29B
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
724.15J31.75%24.55B
Jumlah
2.28B100.00%77.31B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
GenScript Corporation35.08%799,999,12327,119,970
Fidelity International Ltd6.18%140,961,5104,778,595
FMR LLC6.13%139,873,8964,741,725
Norges Bank Investment Management2.61%59,608,3202,020,722
Vanguard Capital Management, LLC2.26%51,635,0991,750,430
China Universal Asset Management Company Ltd.2.01%45,798,0001,552,552
BlackRock, Inc.1.92%43,834,2111,485,980
GF Fund Management Co., Ltd.1.16%26,526,000899,231
Penghua Fund Management Co., Ltd.0.80%18,144,000615,082
Yinhua Fund Management Co., Ltd.0.73%16,608,000563,011

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Government Pension Fund Global2.61%59,608,3202,020,722
China Universal Asset Management Co. Ltd. - Cni Hk Connect Innovative Drug Index ETF1.98%45,094,0001,528,687
Gf Fund Management Co., Ltd. - Csi Hong Kong Brand Name Drug Index Etf1.16%26,500,000898,350
Vanguard STAR Funds - Vanguard Total International Stock ETF0.78%17,730,403601,061
Vanguard International Equity Index Funds - Vanguard FTSE Emerging Markets ETF0.75%17,166,320581,938
Yinhua Fund Management Co Ltd. - Cni Hk Connect Innovative Drug Index Etf0.72%16,460,000557,994
iShares, Inc. - iShares Core MSCI Emerging Markets ETF0.61%13,844,000469,312
ICBC Credit Suisse Asset Management Limited - CNI HK STOCK CONNECT TECH30 ETF0.45%10,202,000345,848
Icbc Credit Suisse Asset Management Ltd. - CNI HK Connect Innovative Drug index ETF0.44%10,100,000342,390
Penghua Jiangxin Selected Mixed Fund A0.41%9,344,000316,762
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.