Fugro NV DRC (FUGR)

Matawang dalam EUR
7.460
+0.115(+1.57%)
Ditutup·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
20.03J17.99%149.43J
Pelabur Institusi Lain
23.11J20.75%172.38J
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
68.20J61.25%508.74J
Jumlah
111.33J100.00%830.55J

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
NN Group N.V.14.95%16,648,469124,198
Vanguard Capital Management, LLC3.88%4,316,03032,198
BlackRock, Inc.2.53%2,813,65420,990
Deutsche Asset & Wealth Management2.36%2,623,45819,571
Dimensional Fund Advisors LP2.25%2,507,25018,704
DNCA Finance1.70%1,893,35514,124
The Goldman Sachs Group, Inc.1.34%1,492,52511,134
JPMorgan Chase & Co.1.30%1,451,19910,826
Merrill Lynch, Pierce, Fenner & Smith Incorporated0.85%951,4827,098
American Century Investment Management Inc0.81%906,2976,761

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Vanguard STAR Funds - Vanguard Total International Stock ETF1.40%1,553,28511,588
DNCA Invest - Archer Mid-Cap Europe1.35%1,498,05511,175
Vanguard Tax-Managed Funds - Vanguard FTSE Developed Markets ETF0.94%1,046,4377,806
Asr Vermogensbeheer N.V. - Asr Duurzaama Institutioneel Vermogensbeheer Nederlandse Aandelen Fonds0.81%896,8006,690
iShares Trust - iShares Core MSCI EAFE ETF0.74%820,5356,121
Vanguard Fiduciary Trust Company Institutional Total International Stock Market Index Trust II0.72%802,9175,990
Schroder International Selection Fund SICAV - Global Energy0.60%671,7945,012
Dws Concept - Esg Blue Economy Fund0.56%619,0594,618
American Century ETF Trust - Avantis International Small Cap Value ETF0.55%613,2534,575
Goldman Sachs Trust - Goldman Sachs International Small Cap Insights Fund0.50%552,4934,122
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.