Ferro SA (FROP)

Matawang dalam PLN
28.40
+0.10(+0.35%)
Data Tertunda·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
12.21J57.50%350.54J
Pelabur Institusi Lain
4.16J19.60%119.48J
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
4.87J22.90%139.64J
Jumlah
21.24J100.00%609.66J

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Nationale-Nederlanden Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A.19.72%4,188,933120,222
PKO BP BANKOWY PTE SA17.89%3,800,926109,087
PTE Allianz Polska SA14.37%3,053,03887,622
Aegon Asset Management UK Plc10.41%2,210,69663,447
Invesco Ltd.4.67%992,44928,483
Erste Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.3.00%636,65418,272
Investors Fund Open TFI SA1.82%386,18711,084
PKO Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych SA0.75%158,5964,552
AXA Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych SA0.69%146,1494,194
Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych Allianz Polska S.A.0.61%129,7983,725

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
ING Otwarty Fundusz Emerytalny18.72%3,977,161114,145
Allianz Polska OFE14.37%3,053,03887,622
Vienna OFE10.41%2,210,69663,447
Otwarty Fundusz Emerytalny Pocztylion4.51%958,54727,510
Santander Akcji Malych i Srednich Spólek1.64%348,43010,000
Investor Top Malych i Srednich Spoek0.85%180,0005,166
Santander Akcji Polskich0.55%115,8363,324
Goldman Sachs Subfundusz Srednich i Malych Spolek0.51%108,7073,120
Pekao Dynamicznych Spólek0.43%91,5452,627
Erste Prestiz Akcji Polskich0.39%82,6482,372
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.