Vicinity Centres Re Ltd (VCX)

Matawang dalam AUD
2.300
-0.020(-0.86%)
Ditutup·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
1.71B36.84%3.97B
Pelabur Institusi Lain
2.74B59.00%6.35B
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
193.00J4.16%447.75J
Jumlah
4.64B100.00%10.77B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
AustralianSuper Advice Pty Ltd12.06%559,553,8411,298,165
UniSuper Limited9.18%426,086,299988,520
State Street Investment Management8.67%402,511,390933,826
Netwealth Investments Ltd.8.63%400,596,871929,385
JPMorgan Chase & Co.8.49%393,948,833913,961
Gandel Group Pty Limited7.91%367,281,747852,094
BlackRock, Inc.6.92%321,210,477745,208
Vanguard Investments Australia Limited5.43%251,858,382584,311
Vanguard Capital Management, LLC3.52%163,425,442379,147
Rosslynbridge Proprietary Limited1.98%92,069,814213,602

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
AustralianSuper Balanced6.21%288,009,506668,182
Vanguard Australian Property Securities Index ETF3.00%138,992,139322,462
Vanguard Australian Shares Index ETF1.64%75,979,169176,272
Government Pension Fund Global1.45%67,171,011155,837
AustralianSuper High Growth1.44%66,974,460155,381
Vanguard STAR Funds - Vanguard Total International Stock ETF1.25%58,041,271134,656
Vanguard Tax-Managed Funds - Vanguard FTSE Developed Markets ETF0.83%38,436,99889,174
AustralianSuper Balanced (Pension)0.82%38,084,14888,355
VanEck Vectors Australian Property ETF0.73%33,850,11778,532
Vanguard Fiduciary Trust Company Institutional Total International Stock Market Index Trust II0.63%29,185,82067,711
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.