Evolution Mining Ltd (EVN)

Matawang dalam AUD
11.57
0.00(0.00%)
Data Tertunda·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
949.50J46.75%10.74B
Pelabur Institusi Lain
348.76J17.17%3.94B
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
732.83J36.08%8.29B
Jumlah
2.03B100.00%22.97B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
AustralianSuper Advice Pty Ltd15.17%308,137,2323,485,032
State Street Investment Management8.44%171,327,9271,937,719
BlackRock, Inc.7.82%158,802,7811,796,059
Fidelity International Ltd4.94%100,364,9041,135,127
Vanguard Capital Management, LLC3.90%79,310,962897,007
Van Eck Associates Corporation3.82%77,549,248877,082
Vanguard Investments Australia Limited2.44%49,493,551559,772
Dimensional Fund Advisors LP1.82%36,878,906417,100
Norges Bank Investment Management1.79%36,342,611411,035
AustralianSuper Australian Shares1.48%30,014,053339,459

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
AustralianSuper Balanced10.54%214,011,5422,420,471
AustralianSuper High Growth2.45%49,766,786562,862
VanEck ETF Trust - VanEck Gold Miners ETF2.22%45,109,738510,191
Vanguard Australian Shares Index ETF1.93%39,131,461442,577
Government Pension Fund Global1.79%36,342,611411,035
Vanguard STAR Funds - Vanguard Total International Stock ETF1.47%29,873,537337,870
AustralianSuper Balanced (Pension)1.39%28,299,230320,064
Vanguard Tax-Managed Funds - Vanguard FTSE Developed Markets ETF0.97%19,697,784222,782
Pendal Focus Australian Share Fund0.78%15,907,534179,914
iShares Trust - iShares Core MSCI EAFE ETF0.76%15,397,773174,149
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.