Everbright Securities Co Ltd (601788)

Matawang dalam CNY
13.69
-0.09(-0.65%)
Ditutup·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
387.68J8.41%5.32B
Pelabur Institusi Lain
2.40B51.99%32.91B
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
1.83B39.60%25.07B
Jumlah
4.61B100.00%63.31B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
China Everbright Group Ltd.45.88%2,115,473,18329,045,447
China Securities Finance Corporation Limited2.82%130,090,3721,786,141
China Construction Engineering Corp.2.27%104,622,4001,436,466
E Fund Management Co., Ltd.1.42%65,517,930899,561
Guotai Asset Management Company Limited1.16%53,698,208737,276
Hwabao WP Fund Management Co., Ltd0.81%37,404,899513,569
Huatai-PineBridge Fund Management Co., Ltd.0.76%34,882,725478,940
China Asset Management Co. Ltd.0.71%32,662,125448,451
Vanguard Capital Management, LLC0.54%24,865,801341,407
ICBC Credit Suisse CSI Financial Asset Management Plan0.53%24,431,977335,451

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
E Fund Management Co., Ltd - E Fund CSI structured investment ETF1.34%61,963,400850,757
Guotai CSI All Share Investment Banking and Brokerage ETF1.16%53,698,208737,276
Hwabao WP CSI All Share Investment Banking and Brokerage ETF0.81%37,404,899513,569
Huatai-PineBridge CSI 300 ETF0.70%32,293,725443,393
E Fund CSI 300 ETF Index Launched Securities Investment Fund0.50%23,022,460316,098
China AMC CSI 300 ETF0.38%17,561,880241,125
Harvest SZSE SME-CHINEXT 300 Transactional Open-End Index Fund0.33%15,142,558207,907
E Fund CSI 300 Non-bank Financial Exchange-Traded Open-end Index Fund0.28%13,076,418179,539
Yinhua Fund Management Co Ltd. - Yinhua CSI All Share Investment Banking and Brokerage ETF0.21%9,889,700135,786
Tian Hong Asset Management Corporation Limited - Th Ibb ETF0.21%9,654,800132,560
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.