Euroapi SAS (EAPI)

Matawang dalam EUR
0.74
+0.01(+1.37%)
Ditutup·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
12.65J13.24%9.24J
Pelabur Institusi Lain
61.27J64.14%44.73J
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
21.60J22.62%15.77J
Jumlah
95.53J100.00%69.74J

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Sanofi29.62%28,298,07420,658
Bpifrance Participations SA11.81%11,283,2268,237
Kopernik Global Investors, LLC5.41%5,164,1983,770
L'Oréal S.A.5.38%5,140,3173,752
Brandes Investment Partners, LP5.13%4,900,0893,577
MAK Capital Fund L.P.4.99%4,765,0473,478
MAK Capital One, LLC4.94%4,717,5663,444
Schroder Investment Management Limited2.88%2,753,4552,010
Niche Asset Management Limited2.33%2,228,9551,627
Fourton Fund Management Co. Ltd1.99%1,900,0001,387

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
NEF - Ethical Global Trend SDG Fund2.23%2,129,8471,555
Evli Hannibal1.99%1,900,0001,387
Brandes International Small Cap Equity Fund1.60%1,528,0181,115
Schroder International Selection Fund SICAV - European Value1.46%1,398,6191,021
Schroder Investment Fund Company - Schroder European Recovery Fund1.42%1,354,836989
Bridgehouse Funds - Brandes Global Small Cap Equity Fund0.90%858,108626
American Century ETF Trust - Avantis International Small Cap Value ETF0.67%637,017465
EdenTree Investment Funds -EdenTree Responsible and Sustainable European Equity Fund0.66%630,000460
Sijoitusrahasto Evli Hannibal Fund0.52%500,000365
St. James's Place Global Smaller Companies Unit Trust0.37%351,695257
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.