North Atlantic Energies (NAE)

Matawang dalam EUR
80.00
-3.75(-4.48%)
Ditutup·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
251.22K1.95%20.71J
Pelabur Institusi Lain
10.85J84.41%894.61J
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
1.75J13.64%144.53J
Jumlah
12.85J100.00%1.06B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
North Atlantic France SAS82.89%10,655,358878,534
Candel & Partners SAS1.61%207,00017,067
Vanguard Capital Management, LLC0.51%65,0805,366
Dimensional Fund Advisors LP0.48%62,1815,127
American Century Investment Management Inc0.40%51,1814,220
Fidelity International Ltd0.19%24,2672,001
Bessemer Investment Management LLC0.11%13,6361,124
SEI Investments Company0.04%5,579460
Acadian Asset Management LLC0.03%3,803314
Charles Schwab Investment Management, Inc.0.02%3,116257

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
American Century ETF Trust - Avantis International Small Cap Value ETF0.37%47,3873,907
Vanguard STAR Funds - Vanguard Total International Stock ETF0.20%25,8202,129
Fidelity Common Contractual Fund II - Fidelity Europe Ex-Uk Equity Fund0.19%24,2672,001
Old Westbury Funds, Inc. - Old Westbury Small & Mid Cap Strategies Fund0.11%13,6361,124
DFA Investment Dimensions Group Inc. - DFA International Small Cap Value Portfolio0.10%12,8951,063
Vanguard Tax-Managed Funds - Vanguard FTSE Developed Markets ETF0.10%12,6531,043
Generali France Pme Eti Fps0.09%12,000989
Vanguard Fiduciary Trust Company Institutional Total International Stock Market Index Trust II0.09%11,909982
DFA Investment Dimensions Group Inc. - International Core Equity 2 Portfolio0.08%10,884897
Dimensional ETF Trust - Dimensional International Small Cap Value ETF0.06%7,380608
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.