Sichuan Em Technology Co Ltd (601208)

Matawang dalam CNY
34.66
+0.06(+0.17%)
Data Tertunda·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
102.16J10.11%3.84B
Pelabur Institusi Lain
222.64J22.04%8.37B
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
685.39J67.85%25.76B
Jumlah
1.01B100.00%37.97B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Guangzhou High Techology Industrial Group Co. Ltd.18.05%182,387,4806,855,945
Gaojin Fuheng Group Co., Ltd.3.21%32,469,6911,220,536
China Asset Management Co. Ltd.2.70%27,302,4341,026,298
Invesco Great Wall Fund Management Co. Ltd1.89%19,119,428718,699
Penghua Fund Management Co., Ltd.1.30%13,170,171495,067
Zhong Ou Fund Management Co., Ltd1.00%10,135,069380,977
China Southern Asset Management Co., Ltd.0.78%7,876,311296,071
Bosera Asset Management Co., Ltd.0.52%5,292,773198,955
GF Fund Management Co., Ltd.0.50%5,001,700188,014
Vanguard Capital Management, LLC0.28%2,828,222106,313

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Invesco Great Wall Research Selected Equity Fund1.89%19,119,428718,699
China Asset Management Co.,Ltd. - Csi Grid Equipment Thematic ETF Fund1.35%13,651,217513,149
China Southern CSI 1000 ETF Fund0.74%7,476,311281,035
ChinaAMC CSI 1000 ETF0.47%4,720,940177,460
Gf Fund Management Co Ltd- CSI 1000 ETF0.34%3,385,500127,261
Penghua Double Bonds Profit - Adding Bond Securities Investment Fund0.30%3,071,209115,447
ChinaAMC Digital Economy Leading Enterprises Mixed Launched Fund0.23%2,307,70086,746
China AMC Science and Technology Leading Enterprises 2-year Regular Open Mixed Fund0.21%2,104,39879,104
Bosera Emerging Growth Mixed Securities Investment Fund0.21%2,101,37378,991
Lombarda China New Power Equity Securities Fund0.20%1,983,83574,572
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.