Elsight Ltd (ELS)

Matawang dalam AUD
3.270
-0.100(-2.97%)
Data Tertunda·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
43.15J19.46%145.43J
Pelabur Institusi Lain
86.61J39.05%291.88J
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
92.04J41.50%310.19J
Jumlah
221.81J100.00%747.5J

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Regal Partners Limited10.96%24,301,60581,896
FMR LLC9.71%21,534,12672,570
State Street Investment Management6.30%13,969,81747,078
Maybank Securities Pte. Ltd.6.29%13,952,22247,019
Macquarie Group Limited5.91%13,110,92544,184
UBS Asset Management AG4.64%10,287,30434,668
Vanguard Investments Australia Limited2.11%4,687,61115,797
Jb Toro Pty. Ltd.2.05%4,544,97315,317
Strategic Advisers LLC1.97%4,375,76014,746
BlackRock, Inc.1.80%3,996,81813,469

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Fidelity Securities Fund - Fidelity Small Cap Growth Fund3.42%7,576,02225,531
Fidelity Investment Trust - Fidelity International Discovery Fund2.12%4,707,53915,864
Vanguard Australian Shares Index ETF1.92%4,249,81914,322
Fidelity Securities Fund - Fidelity Small Cap Growth K6 Fund1.72%3,807,30312,831
Fidelity Rutland Square Trust II - Strategic Advisers Fidelity International Fund1.61%3,579,86412,064
The Needham Funds, Inc. - Needham Aggressive Growth Fund0.92%2,035,0006,858
Global X Funds - Global X Defense Tech ETF0.87%1,920,8586,473
Pinnacle Fund Services Limited - Firetrail Australian Small Companies Fund0.84%1,874,1996,316
iShares Trust - iShares Core MSCI EAFE ETF0.66%1,464,7234,936
Betashares S&P ASX Australian Technology ETF0.48%1,068,9253,602
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.