Alithya Group inc (ALYAF)

Matawang dalam USD
0.795
-0.002(-0.25%)
Ditutup·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
1.82J1.88%1.44J
Pelabur Institusi Lain
34.59J35.75%27.49J
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
60.35J62.37%47.96J
Jumlah
96.77J100.00%76.89J

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Les Placements Peladeau Inc.11.83%11,452,1349,100
Beneva Inc.10.32%9,983,2767,933
Investissement Québec9.24%8,945,7697,108
Claret Asset Management Corp3.71%3,589,0552,852
Services Informatiques Mixmédia Inc.1.27%1,233,600980
Teton Advisors, LLC0.47%453,000360
Dimensional Fund Advisors LP0.43%411,767327
Ancora Advisors LLC0.20%191,796152
Desjardins Capital0.16%150,410120

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
EQ Advisors Trust - 1290 VT GAMCO Small Company Value Portfolio0.79%760,000604
The TETON Westwood Funds - TETON Westwood Mighty Mites Fund0.47%453,000360
Gabelli Equity Series Funds, Inc. - The Gabelli Small Cap Growth Fund0.36%350,000278
DFA Investment Dimensions Group Inc. - U.S. Small Cap Value Portfolio0.08%79,26863
DFA Investment Dimensions Group Inc. - U.S. Micro Cap Portfolio0.05%48,09938
DFA Investment Dimensions Group Inc. - U.S. Small Cap Portfolio0.05%46,35437
GAMCO Global Series Funds, Inc. - Gabelli Global Mini Mites Fund0.02%17,00014
DFA Investment Dimensions Group Inc. - U.S. Targeted Value Portfolio0.02%16,88213
DFA Investment Dimensions Group Inc. - U.S. Core Equity 2 Portfolio0.01%11,8119
Dimensional Funds - DFA U.S. Core Equity Fund0.01%11,7329
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.