EasyJet PLC (EZJ)

Matawang dalam GBP
675.00
-2.40(-0.35%)
Ditutup·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
267.83J35.83%1.81B
Pelabur Institusi Lain
403.17J53.93%2.73B
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
76.52J10.24%518.38J
Jumlah
747.53J100.00%5.06B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Hargreaves Lansdown Asset Management Ltd.6.38%47,661,698322,860
Barclays Bank Plc4.68%34,954,354236,781
BlackRock, Inc.4.24%31,728,786214,931
Merrill Lynch, Pierce, Fenner & Smith Incorporated4.13%30,895,458209,286
Société Générale Société anonyme3.65%27,267,626184,711
Nomura Holdings, Inc.3.63%27,119,718183,709
UBS Asset Management AG2.17%16,218,089109,861
HBOS Investment Fund Managers Limited2.16%16,159,446109,464
Marathon Asset Management Limited2.14%15,985,731108,287
Schroder Investment Management Limited2.10%15,680,817106,222

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Artemis Income Fund1.80%13,440,52391,046
Overstone Fund plc - Overstone Global Equity Fund1.59%11,916,28380,721
M&G (Lux) Investment Funds 1 - M&G (Lux) European Strategic Value Fund1.38%10,318,81969,900
The Hartford Mutual Funds, Inc. - The Hartford International Value Fund1.32%9,885,23066,963
Magallanes European Equity, Fi1.08%8,058,60054,589
J O Hambro Capital Management UK Umbrella Fund - JOHCM UK Equity Income Fund1.02%7,654,83351,854
Invesco Perpetual UK Investment Series ICVC - Invesco UK Opportunities Fund (UK)1.02%7,589,73651,413
Priviledge - Liontrust UK Select Growth1.00%7,466,16850,576
BNY Mellon Investment Funds - BNY Mellon UK Income Fund0.98%7,359,72049,855
Government Pension Fund Global0.95%7,096,60048,072
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.