Eastern Communications Co Ltd A (600776)

Matawang dalam CNY
11.64
+0.24(+2.11%)
Ditutup·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
26.07J2.08%304.29J
Pelabur Institusi Lain
552.65J44.00%6.45B
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
677.27J53.92%7.90B
Jumlah
1.26B100.00%14.66B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Potevio Company Limited43.44%545,615,5526,367,333
Vanguard Capital Management, LLC0.41%5,091,42159,417
China Southern Asset Management Co., Ltd.0.35%4,382,70051,146
Nomura Holdings, Inc.0.34%4,262,20649,740
Guotai Asset Management Company Limited0.28%3,535,11741,255
China Asset Management Co. Ltd.0.22%2,769,90032,325
GF Fund Management Co., Ltd.0.16%2,069,10724,146
UBS Asset Management AG0.16%1,965,46422,937
Penghua Fund Management Co., Ltd.0.15%1,933,70022,566
Morgan Stanley0.13%1,610,92118,799

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
China Southern CSI 1000 ETF Fund0.35%4,382,70051,146
Guotai Asset Management Co Ltd - Guotai CSI A-Share Comm ETF0.28%3,535,11741,255
Vanguard STAR Funds - Vanguard Total International Stock ETF0.22%2,818,45932,891
ChinaAMC CSI 1000 ETF0.22%2,769,90032,325
Gf Fund Management Co Ltd- CSI 1000 ETF0.16%1,958,10022,851
Penghua CSI 1000 Index Enhanced Fund0.15%1,933,70022,566
ChinaAMC CSI Central-SOEs Structural Reform ETF0.08%955,70011,153
Vanguard International Equity Index Funds - Vanguard FTSE Emerging Markets ETF0.07%891,96210,409
Bosera CSI Central Enterprises Structure Adjustment ETF0.07%867,30010,121
SPDR Index Shares Funds - State Street SPDR Portfolio Emerging Markets ETF0.06%739,8008,633
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.