Dom Development SA (DOMP)

Matawang dalam PLN
238.50
+3.50(+1.49%)
Ditutup·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
2.25J8.74%537.53J
Pelabur Institusi Lain
16.60J64.36%3.96B
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
6.94J26.91%1.66B
Jumlah
25.8J100.00%6.15B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Groupe BelleforÊT S.à R.L.54.81%14,140,4413,372,495
PTE Allianz Polska SA9.27%2,390,347570,098
Nationale-Nederlanden Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A.2.20%567,709135,399
Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych PZU SA1.20%310,23173,990
Jmj Fundacja Rodzinna0.78%200,00047,700
Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych Allianz Polska S.A.0.67%173,44241,366
Pekao Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.0.53%137,67932,836
Investors Fund Open TFI SA0.49%125,59129,953
PKO Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych SA0.48%123,38129,426
Dimensional Fund Advisors LP0.37%94,99022,655

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
ING Otwarty Fundusz Emerytalny2.20%567,709135,399
Otwarty Fundusz Emerytalny Pocztylion0.34%87,18220,793
PZU FIO Akcji Krakowiak0.32%83,51519,918
Trigon - New Europe Fund0.32%82,22419,610
Goldman Sachs Subfundusz Akcji0.31%80,97119,312
PZU FIO Stabilnego Wzrostu Mazurek0.26%67,90616,196
Allianz Selektywny0.20%50,70212,092
NN Fundusz Inwestycyjny Otwarty Akcji 20.19%48,11611,476
DFA Investment Dimensions Group Inc. - Emerging Markets Core Equity 2 Portfolio0.16%42,27810,083
Goldman Sachs Subfundusz Srednich i Malych Spolek0.16%41,6819,941
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.