DoValue (DOVA)

Matawang dalam EUR
1.582
-0.118(-6.94%)
Ditutup·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
21.61J11.39%36.74J
Pelabur Institusi Lain
94.86J50.00%161.26J
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
73.25J38.61%124.53J
Jumlah
189.73J100.00%322.54J

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Tiber Investments S.à r.l.18.24%34,605,54558,829
INPL Investment Holdings Fund17.95%34,054,13857,892
Sankaty European Investments, S.a.r.l.11.16%21,181,63636,009
Adige Investments S.à.r.l2.29%4,354,2147,402
Lemanik S.A.1.52%2,890,0004,913
JP Morgan Asset Management1.29%2,441,1934,150
Ersel Asset Management Societa Di Gestione Del Risparmio S.p.a. O In Forma Abbreviata Ersel Asset Ma1.21%2,305,0003,919
BNP Paribas Asset Management Europe1.16%2,200,0003,740
Fideuram - Intesa Sanpaolo Private Banking Asset Management S.G.R. S.p.A.1.02%1,936,4143,292
Fidelity International Ltd0.99%1,884,3763,203

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Lemanik SICAV - High Growth1.52%2,890,0004,913
AXA World Funds - Europe ex-UK MicroCap1.16%2,200,0003,740
Fidelity Funds - Italy Fund0.99%1,884,3763,203
Leadersel - P.M.I.0.87%1,655,0002,814
JPMorgan Funds - Europe Strategic Value Fund0.80%1,516,1662,577
Alpha Ucits SICAV - Amber Equity Fund0.62%1,184,0702,013
Fonditalia - Fonditalia Equity Italy0.58%1,098,5671,868
Eurizon Fund - Equity Italy0.51%970,6801,650
JPMorgan Funds - Europe Small Cap Fund0.44%830,9661,413
Fonditalia - Fonditalia Flexible Italy0.42%788,4531,340
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.