Dmall Inc (2586)

Matawang dalam HKD
8.54
-0.01(-0.12%)
Ditutup·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
4.73J0.54%40.38J
Pelabur Institusi Lain
96.18J11.09%821.83J
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
766.66J88.37%6.55B
Jumlah
867.57J100.00%7.41B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Vigorous Link Group Limited4.41%38,250,525326,851
Lovely Tree Holdings Limited4.28%37,119,350317,185
Olive Spark Limited1.52%13,179,525112,619
IDG-Accel China Growth Fund II L.P.0.44%3,813,92932,590
Accel Management Co, Inc.0.44%3,813,92932,590
China Universal Asset Management Company Ltd.0.40%3,506,70029,965
First State Cinda Fund Management Company Limited0.05%428,8003,664
Teachers Insurance and Annuity Association-College Retirement Equities Fund0.03%254,2002,172
Tibet Eastmoney Fund Management Co.,Ltd.0.02%160,2001,369
Rongtong Fund Management Co. Ltd.0.02%151,3001,293

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
China Asset Management - China Universal Star Market 2 Years Regular Fund0.34%2,952,00025,225
First State Cinda Core Science and Technology Mixed Fund0.05%409,2003,497
China Universal AMC Ying'an Flexible Allocation Mixed Fund0.04%335,5002,867
College Retirement Equities Fund - CREF Total Global Stock Account0.03%254,2002,172
China Universal ESG Sustainable Growth Equity Fund0.03%219,2001,873
Tibet Dongcai Excellent Growth Hybrid Initiated Securities Investment Fund0.02%160,2001,369
Rongtong Core Value Mixed Fund (QDII)0.02%151,3001,293
ChangAn Advantage Industry Mixed Fund0.01%60,000513
Founder Fubon Fund Management Co. Ltd. - CSI SH-HK-SZ Artificial Intelligence 50 ETF0.01%48,400414
ChangAn Industry Growth Mixed Fund0.00%30,000256
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.