Digia Oyj (DIGIA)

Matawang dalam EUR
4.870
-0.130(-2.60%)
Ditutup·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
952.26K3.57%4.76J
Pelabur Institusi Lain
17.73J66.41%88.64J
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
8.01J30.02%40.07J
Jumlah
26.69J100.00%133.47J

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Ingman Group Oy Ab29.78%7,950,00039,750
Etola Oy15.17%4,050,00020,250
Keskinäinen Eläkevakuutusyhtiö Ilmarinen9.96%2,658,30613,292
Keskinäinen työeläkevakuutusyhtiö Varma4.67%1,247,1426,236
Estate of Matti Savolainen3.31%883,9594,420
Nordea Investment Management, AB0.99%263,5001,318
Dimensional Fund Advisors LP0.81%217,1301,086
Eam Digia Holding Oy0.81%216,7891,084
Sampo Oyj0.71%189,086945
Mandatum Asset Management Oy0.71%189,086945

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Nordea Nordic Small Cap Fund0.52%138,106691
Fondita Finland Micro Cap0.37%98,357492
Nordea Premium Varainhoito Tasapaino0.37%98,097490
Nordea Premium Varainhoito Maltti0.32%85,579428
DFA Investment Trust Company - Continental Small Company Series0.31%83,872419
eQ Pohjoismaat Pienyhtiö0.27%70,771354
Nordea Säästö 500.26%69,012345
Nordea Säästö 750.18%47,707239
Nordea Premium Asset Management Growth Fund0.17%46,141231
Nordea Säästö 300.16%43,739219
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.