Distribuidora Internacional de Alimentacion SA (DIDA)

Matawang dalam EUR
48.2000
-0.7000(-1.43%)
Ditutup·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
3.23J5.56%157.73J
Pelabur Institusi Lain
45.06J77.69%2.20B
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
9.71J16.75%474.98J
Jumlah
57.99J100.00%2.84B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Letterone Core Investments S.à R.L.77.80%45,118,7312,206,306
Vanguard Capital Management, LLC0.90%520,82125,468
Bestinver Gestión, S.A. SGIIC0.69%398,86019,504
Fidentiis Gestión SGIIC, SA0.43%248,53412,153
Norges Bank Investment Management0.42%246,37012,047
Dimensional Fund Advisors LP0.32%185,6409,078
CaixaBank Asset Management, SGIIC, S.A.U.0.32%184,9929,046
Baring Asset Management Limited0.28%164,5418,046
Horos Asset Management, SGIIC, S.A.0.26%152,1967,442
GVC Gaesco Gestion SGIIC SA0.23%131,5616,433

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Bestinver Bolsa F.I.0.51%293,45114,350
Bestinver Tordesillas Sicav - Iberia0.43%248,53412,153
Government Pension Fund Global0.42%246,37012,047
Vanguard STAR Funds - Vanguard Total International Stock ETF0.32%188,0959,198
Baring Europe Select Trust0.28%164,5418,046
Bankia Small & Mid Caps España, FI0.27%157,9807,725
Horos Value Internacional FI0.22%127,3126,226
Vanguard Tax-Managed Funds - Vanguard FTSE Developed Markets ETF0.22%126,6386,193
BNP Paribas B Pension - Sustainable Balanced0.20%114,3325,591
Mutuafondo España FI0.19%110,1505,386
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.