Dear U Co Ltd (376300)

Matawang dalam KRW
19,870
+1,160(+6.20%)
Ditutup·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
260.80K1.10%5.18B
Pelabur Institusi Lain
15.06J63.43%299.18B
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
8.42J35.47%167.32B
Jumlah
23.74J100.00%471.68B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
SM Entertainment Co., Ltd.45.11%10,708,159212,771,119
JYP Entertainment Corporation10.00%2,373,84147,168,221
National Pension Service4.08%967,68819,227,961
The National Pension Fund4.08%967,68819,227,961
State Street Investment Management0.44%103,7592,061,691
Dimensional Fund Advisors LP0.39%92,1421,830,862
Wellington Management Group LLP0.24%56,6511,125,655
DEAR U Co., LTD.0.17%39,512785,103
Teachers Insurance and Annuity Association-College Retirement Equities Fund0.03%5,935117,928
Amova Asset Management Co., Ltd.0.01%1,51030,004

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
SSGA Luxembourg SICAV - SSgA ESG Screneed Enhanced Emerging Markets Equity Fund0.31%73,8091,466,585
Desjardins Emerging Markets Opportunities Fund0.24%56,6511,125,655
State Street Emerging Markets Systematic Equity Tilted Enhanced Fund0.13%29,950595,107
DFA Investment Dimensions Group Inc. - Emerging Markets Core Equity 2 Portfolio0.10%23,790472,707
Dimensional Emerging Markets Value Fund0.06%15,038298,805
DFA Investment Trust Company - Emerging Markets Small Cap Series0.06%14,641290,917
Dimensional ETF Trust - Dimensional Emerging Markets Core Equity 2 ETF0.05%11,968237,804
College Retirement Equities Fund - CREF Total Global Stock Account0.03%5,935117,928
Dimensional ETF Trust - Dimensional Emerging Markets Value ETF0.02%5,840116,041
Dimensional ETF Trust - Dimensional World ex U.S. Core Equity 2 ETF0.02%5,038100,105
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.