Danel (DANE)

Matawang dalam ILS
42,500
+500(+1.19%)
Ditutup·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
771.29K12.93%327.80J
Pelabur Institusi Lain
3.47J58.12%1.47B
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
1.73J28.95%733.66J
Jumlah
5.96J100.00%2.53B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Universal Motors Israel Ltd19.32%1,152,210489,689
Harel Pensions and Gemel Ltd.9.90%590,478250,953
Menora Mivtachim Provident Funds9.02%538,161228,718
Migdal Mutual Funds Ltd.7.78%463,964197,185
Clal Pension And Gemel Ltd5.67%338,118143,700
Harel Mutual Funds Ltd.4.02%239,622101,839
Vanguard Capital Management, LLC2.84%169,66772,108
Y.A. Economic & Technical Consultants Ltd.2.31%137,72158,531
Phoenix Excellence Pension and Provident Ltd.1.87%111,28947,298
BlackRock, Inc.1.49%89,11737,875

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Vanguard STAR Funds - Vanguard Total International Stock ETF1.08%64,56127,438
Vanguard Tax-Managed Funds - Vanguard FTSE Developed Markets ETF0.72%42,90218,233
iShares Trust - iShares Core MSCI EAFE ETF0.66%39,18416,653
Vanguard Fiduciary Trust Company Institutional Total International Stock Market Index Trust II0.55%33,09114,064
Harel Mutual Funds Ltd - Harel (4B) Israel Value Buy Side Equity IL0.54%32,15313,665
Harel Mutual Funds Ltd. - Harel (4B) Selected Stocks IL0.52%31,11113,222
Harel Mutual Funds Ltd. - Harel Htf (4A) TA 90 IL0.52%31,06213,201
Yelin Lapidot Mutual Funds - YALIN LAPIDOT (4B) MENAYATIT IL0.45%26,81011,394
DFA Investment Trust Company - Continental Small Company Series0.33%19,4548,268
Migdal Mutual Funds Ltd. - MTF TR (4A) TA-90 IL0.31%18,4907,858
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.