Creative Sensor Inc (8249)

Matawang dalam TWD
38.20
-1.65(-4.14%)
Ditutup·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
731.00K0.54%27.92J
Pelabur Institusi Lain
63.85J46.82%2.44B
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
71.79J52.64%2.74B
Jumlah
136.36J100.00%5.21B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Teco Image Systems Co., Ltd.19.08%26,015,634993,797
Universal Cement Corporation14.62%19,942,200761,792
Tien Da Investment Co., Ltd.8.14%11,105,515424,231
Koryo Electronics Co., Ltd.3.76%5,130,900196,000
Creative Sensor Inc. ESOP1.21%1,651,00063,068
Dimensional Fund Advisors LP0.33%446,00317,037
American Century Investment Management Inc0.16%216,0008,251
State Street Investment Management0.05%69,0002,636

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
American Century ETF Trust - Avantis Emerging Markets Equity ETF0.13%175,5006,704
Dimensional Emerging Markets Value Fund0.12%160,0006,112
SPDR Index Shares Funds - State Street SPDR S&P Emerging Markets Small Cap ETF0.05%69,0002,636
Dimensional Funds ICVC - Dimensional Emerging Markets Core Equity Fund0.03%38,0001,452
Dimensional Funds II Plc - Emerging Markets Targeted Value Fund0.02%34,0001,299
DFA Investment Dimensions Group Inc. - Emerging Markets ex China Core Equity Portfolio0.02%30,0001,146
DFA Investment Dimensions Group Inc. - World ex U.S. Core Equity Portfolio0.02%28,8001,100
DFA Investment Dimensions Group Inc. - Emerging Markets Social Core Equity Portfolio0.02%27,0001,031
American Century ETF Trust - Avantis Emerging Markets Value ETF0.02%21,000802
Dimensional Funds Plc - World Equity Fund0.01%20,244773
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.