Count Ltd (CUP)

Matawang dalam AUD
1.655
+0.315(+23.51%)
Ditutup·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
15.03J7.13%19.09J
Pelabur Institusi Lain
97.02J46.04%123.21J
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
98.67J46.82%125.31J
Jumlah
210.72J100.00%267.61J

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
First Sentier Investors (Australia) IM Ltd19.43%40,945,74752,001
Xplore Wealth Limited13.13%27,660,78435,129
Ryder Investment Management Pty Limited6.26%13,181,50716,741
Pendal Group Limited4.28%9,027,50811,465
Perpetual Limited3.62%7,623,6379,682
Zanacorp Financial Group Pty Ltd1.33%2,797,5003,553
J & P Chick Pty Limited1.31%2,750,0003,493
Santos L Helper Pty Ltd1.00%2,100,0002,667
Dimensional Fund Advisors LP0.82%1,717,7762,182
Dmx Capital Partners Limited0.68%1,423,6041,808

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Ryder Capital Limited6.26%13,181,50716,741
Dimensional Australian Core Equity Trust (Managed Fund)0.36%757,961963
Dimensional Australian Sustainability Trust0.15%305,818388
Dimensional Australian Small Company Trust0.12%252,071320
Dimensional Australian Core Imputation Trust0.07%138,096175
SEI Institutional Managed Trust - Tax-Managed International Managed Volatility Fund0.06%134,866171
Dimensional World Equity Trust0.03%72,86493
DFA Investment Dimensions Group Inc. - DFA International Small Cap Value Portfolio0.03%65,39783
Dimensional World Allocation 70/30 Trust0.03%56,16571
Dimensional World Allocation 50/50 Trust0.01%24,83932
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.