Hunan Copote Science Technology Co Ltd (600476)

Matawang dalam CNY
9.79
-0.68(-6.49%)
Ditutup·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
1.62J1.01%15.85J
Pelabur Institusi Lain
74.37J46.17%728.04J
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
85.09J52.83%832.99J
Jumlah
161.07J100.00%1.58B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Beijing China Post Asset Management Co., Ltd.32.98%53,128,388520,127
China Post Technology Co., Ltd.6.35%10,229,332100,145
Jiangxi Ganyue Expressway CO.,LTD.2.07%3,328,60032,587
JPMorgan Chase & Co.1.07%1,717,04116,810
The Goldman Sachs Group, Inc.0.95%1,531,14514,990
Barclays PLC0.67%1,080,57210,579
UBS Asset Management AG0.65%1,053,76210,316
Merrill Lynch, Pierce, Fenner & Smith Incorporated0.62%1,006,6279,855
Dacheng Fund Management Co., Ltd.0.53%860,0008,419
Shanghai Mindeep Asset Management Limited0.32%508,5004,978

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Da Cheng Jingheng Mixed Fund0.53%860,0008,419
Huatai-Pinebridge Fund Management Co Ltd - CSI 2000 Index ETF0.14%228,0002,232
Guojin Quantitative Multi-factor Equity Fund0.13%205,2002,009
Gfund Quantitative Selected Mixed Fund0.12%192,0001,880
E Fund Yibai Intelligent Quantitative Strategy Flexible Allocation Mixed Fund0.03%45,700447
Jinyuan Sunan Industry Selected Mixed Fund0.02%26,400258
China Southern Asset Management Co., Ltd. - Computer ETF0.01%16,900165
Tibet Eastmoney Quantitative Selected Mixed Launched Fund0.01%13,400131
China Southern Asset Management Co., Ltd. - Csi 2000 Index ETF0.01%11,800116
Caitong Dingxin Quantitative Stock Selection 18-month Regular Open Mixed Fund0.00%6,90068
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.