Gentera SAB de CV (GENTERA)

Matawang dalam MXN
37.230
+0.150(+0.40%)
Data Tertunda·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
363.12J22.99%13.46B
Pelabur Institusi Lain
287.23K0.02%10.65J
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
1.22B76.99%45.08B
Jumlah
1.58B100.00%58.56B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
BlackRock, Inc.4.05%63,977,8792,372,300
Vanguard Capital Management, LLC2.93%46,302,3191,716,890
Norges Bank Investment Management2.20%34,756,3141,288,764
Dimensional Fund Advisors LP1.59%25,186,184933,904
Boston Partners Global Investors, Inc.0.86%13,618,250504,965
Lazard Asset Management LLC0.80%12,660,069469,435
American Century Investment Management Inc0.71%11,193,553415,057
Goldman Sachs Asset Management, L.P.0.68%10,776,000399,574
Deutsche Asset & Wealth Management0.49%7,784,907288,664
Fidelity International Ltd0.49%7,696,629285,391

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Government Pension Fund Global2.20%34,756,3141,288,764
iShares NAFTRAC2.03%32,056,9091,188,670
Vanguard STAR Funds - Vanguard Total International Stock ETF1.02%16,132,028598,176
Vanguard International Equity Index Funds - Vanguard FTSE Emerging Markets ETF0.98%15,530,044575,854
iShares, Inc. - iShares Core MSCI Emerging Markets ETF0.80%12,708,443471,229
Robeco Capital Growth Funds - Robeco QI Emerging Markets Active Equities0.78%12,260,250454,610
American Century ETF Trust - Avantis Emerging Markets Equity ETF0.59%9,365,519347,273
DFA Investment Dimensions Group Inc. - Emerging Markets Core Equity 2 Portfolio0.58%9,230,595342,270
iShares, Inc. - iShares MSCI Mexico ETF0.54%8,588,949318,478
Vanguard Fiduciary Trust Company Institutional Total International Stock Market Index Trust II0.52%8,228,409305,109
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.