Cloudastructure Inc (CSAI)

Matawang dalam USD
2.39
+0.17(+7.66%)
Data Masa Sebenar·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
34.63K3.99%76.88K
Pelabur Institusi Lain
39.22K4.52%87.07K
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
793.62K91.49%1.76J
Jumlah
867.47K100.00%1.93J

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Vanguard Capital Management, LLC3.28%28,43763
UBS Asset Management AG1.06%9,20620
Geode Capital Management, LLC0.90%7,80717
Streeterville Capital, LLC0.67%5,78413
Jane Street Group, LLC0.45%3,8709
XTX Markets Limited0.43%3,7108
Capital Advisors, Inc.0.38%3,3337
State Street Investment Management0.31%2,6666
Virtu Financial, Inc.0.29%2,5536
Hudson River Trading LLC0.28%2,3865

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Vanguard Index Funds - Vanguard Morningstar Total Stock Market ETF2.23%19,33143
Vanguard Index Funds - Vanguard Extended Market ETF0.65%5,61812
Fidelity Concord Street Trust - Fidelity Extended Market Index Fund0.51%4,40710
Vanguard Fiduciary Trust Co. Institutional Extended Market Index Trust Fund0.34%2,9587
Fidelity Concord Street Trust - Fidelity Total Market Index Fund0.10%9072
Fidelity Concord Street Trust - Fidelity Series Total Market Index Fund0.10%8812
Vanguard Fiduciary Trust Company - Institutional Total Stock Market Index Trust Fund0.06%5301
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.