Chudenko Corp (1941)

Matawang dalam JPY
5,290.0
+20.0(+0.38%)
Data Tertunda·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
5.99J11.32%31.51B
Pelabur Institusi Lain
29.74J56.17%156.42B
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
17.21J32.51%90.53B
Jumlah
52.94J100.00%278.46B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
The Chugoku Electric Power Co., Inc.41.35%21,892,259115,153,282
Chudenko Corp., ESOP3.18%1,680,8438,841,234
Chugin Asset Management Company, Limited2.64%1,398,6197,356,736
The Momiji Bank, Ltd.2.22%1,172,9006,169,454
Meiji Yasuda Life Insurance Company2.13%1,129,4655,940,986
Vanguard Capital Management, LLC2.09%1,105,9585,817,339
Hirogin Holdings, Inc.1.96%1,036,1805,450,307
Nomura Asset Management Co., Ltd.1.57%830,1004,366,326
Yamaguchi Financial Group, Inc.1.32%700,2793,683,468
Dimensional Fund Advisors LP1.29%680,9883,581,997

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
NEXT FUNDS TOPIX Exchange Traded Fund1.49%789,0004,150,140
WS Morant Wright Nippon Yield Fund1.00%530,0002,787,800
Vanguard STAR Funds - Vanguard Total International Stock ETF0.78%414,0522,177,914
Listed Index Fund TOPIX0.70%370,6001,949,356
iFreeETF TOPIX (Yearly Dividend Type)0.66%349,3001,837,318
Vanguard Tax-Managed Funds - Vanguard FTSE Developed Markets ETF0.52%272,8461,435,170
Government Pension Fund Global0.47%247,1071,299,783
DFA Investment Dimensions Group Inc. - DFA International Small Cap Value Portfolio0.44%235,5601,239,046
Vanguard Fiduciary Trust Company Institutional Total International Stock Market Index Trust II0.40%213,6641,123,873
Amundi Target Japan Fund (JP)0.34%179,100942,066
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.