Chorus Ltd (CNU)

Matawang dalam NZD
7.98
-0.02(-0.25%)
Ditutup·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
58.73J13.53%480.38J
Pelabur Institusi Lain
188.54J43.45%1.54B
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
186.62J43.01%1.53B
Jumlah
433.89J100.00%3.55B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
UniSuper18.47%80,121,058655,390
UniSuper Management Pty Ltd18.47%80,121,058655,390
Vanguard Capital Management, LLC3.84%16,680,541136,447
Vanguard Investments Australia Limited2.46%10,683,34887,390
First Sentier Investors (Australia) IM Ltd2.37%10,294,46084,209
Accident Compensation Corporation1.94%8,414,63268,832
Morgan Stanley1.87%8,115,60766,386
Smartshares Ltd.1.42%6,162,32850,408
Dimensional Fund Advisors LP1.37%5,945,59948,635
Milford Asset Management, LTD0.76%3,293,31226,939

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Vanguard Australian Shares Index ETF1.95%8,442,26269,058
Vanguard STAR Funds - Vanguard Total International Stock ETF1.44%6,256,39451,177
Vanguard Tax-Managed Funds - Vanguard FTSE Developed Markets ETF0.96%4,161,45434,041
Vanguard Fiduciary Trust Company Institutional Total International Stock Market Index Trust II0.73%3,179,88226,011
Smartshares NZ Top 50 ETF0.67%2,899,22623,716
DFA Investment Dimensions Group Inc. - International Core Equity 2 Portfolio0.48%2,096,63117,150
Vanguard Australian Shares High Yield ETF0.41%1,790,09014,643
Milford Dynamic Fund0.37%1,607,65813,151
Vanguard International Equity Index Funds - Vanguard FTSE All-World ex-US Small-Cap ETF0.36%1,578,89012,915
iShares Core S&P/ASX 200 ETF0.36%1,545,15912,639
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.