Cemtas Celik Makina Sanayi ve Ticaret AS (CEMTS)

Matawang dalam TRY
6.400
-0.330(-4.90%)
Data Tertunda·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
5.30J1.06%36.62J
Pelabur Institusi Lain
289.83J57.97%2.00B
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
204.87J40.97%1.42B
Jumlah
500J100.00%3.46B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Bursa Cimento Fabrikasi A.S.57.73%288,634,6391,994,465
Neo Portfoy Yonetimi A.S0.30%1,516,29910,478
Dimensional Fund Advisors LP0.29%1,463,96810,116
Vakif Portföy Yönetimi A.S.0.17%835,1745,771
Ak Portföy Yönetimi AS0.13%627,2464,334
IS Asset Management0.09%429,3152,967
Gedik Portfoy Yonetimi A.S.0.07%357,6602,471
Vera Venture Gayrimenkul Ve Girisim Sermayesi Portfoy Yonetimi A.S.0.06%298,0092,059
Neo Portfoy Birinci Hisse Senedi (TL) Fonu (hisse Senedi Yogun Fon)0.06%298,0092,059
Pardüs Portföy Yönetimi A.S.0.05%250,0001,728

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Neo Portfoy Birinci Degisken Fon0.18%920,2816,359
Turkiye Hayat ve Emeklilik AS VEM Katilim Standart Emeklilik Yatirim Fonu0.17%835,1745,771
Ak Portfoy Yonetimi AS - Ihracatci Sirketler Hisse Senedi Fonu Fund0.13%627,2424,334
DFA Investment Dimensions Group Inc. - Emerging Markets Core Equity 2 Portfolio0.12%576,7443,985
Gedik Portfoy Birinci Degisken Fon0.07%357,6602,471
Is Portfoy Ihracatci Sirketler Hisse Senedi Fonu (hisse Senedi Yogun Fon)0.06%276,6211,911
Dimensional ETF Trust - Dimensional Emerging Markets Core Equity 2 ETF0.05%233,4561,613
Pardus Portfoy Bist 100 Disi Sirketler Hisse Senedi TL Fonu Hisse Senedi Yogun Fon0.04%200,0001,382
Dimensional ETF Trust - Dimensional Emerging Core Equity Market ETF0.03%160,5461,109
Is Portfoy Katilim Hisse Senedi Tl Fonu Hisse Senedi Yogun Fon0.03%136,694945
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.