Capstone Copper Corp (CS)

Matawang dalam CAD
13.38
-0.28(-2.05%)
Ditutup·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
283.11J37.06%3.87B
Pelabur Institusi Lain
137.09J17.94%1.87B
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
343.75J45.00%4.70B
Jumlah
763.95J100.00%10.44B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Hadrian Capital Partners Inc.6.64%50,712,661692,735
Orion Mine Finance4.85%37,059,423506,232
Orion Fund JV Limited4.85%37,059,423506,232
Mirae Asset Global Investments Co., Ltd.4.05%30,931,385422,523
Vanguard Capital Management, LLC3.27%24,992,419341,396
Dimensional Fund Advisors LP2.84%21,721,248296,712
Norges Bank Investment Management2.75%21,008,247286,973
BlackRock, Inc.2.25%17,185,869234,759
T. Rowe Price Group, Inc.1.78%13,589,704185,635
RBC Global Asset Management Inc.1.38%10,514,337143,626

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Global X Funds - Global X Copper Miners ETF3.35%25,570,101349,288
Government Pension Fund Global2.75%21,008,247286,973
Vanguard STAR Funds - Vanguard Total International Stock ETF1.25%9,573,922130,780
AIM Sector Funds (Invesco Sector Funds) - Invesco Small Cap Value Fund1.17%8,924,992121,915
Vanguard Tax-Managed Funds - Vanguard FTSE Developed Markets ETF0.84%6,408,71487,543
Caisse de Depot et Placement du Quebec Global Investments0.65%4,981,61368,049
Vanguard Fiduciary Trust Company Institutional Total International Stock Market Index Trust II0.64%4,872,27766,555
Mackenzie Global Environmental Equity Fund0.63%4,775,00065,227
iShares Core S&P/TSX Capped Composite Index ETF0.62%4,764,11965,078
Fidelity Funds - China Focus Fund0.59%4,533,62661,929
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.