CapsoVision Inc (CV)

Matawang dalam USD
6.83
-0.11(-1.59%)
Ditutup·
6.93+0.10(+1.46%)
·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
4.14J8.26%28.24J
Pelabur Institusi Lain
4.53J9.06%30.97J
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
41.38J82.68%282.61J
Jumlah
50.05J100.00%341.82J

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Kioxia Holdings Corporation6.89%3,446,92523,542
BlackRock, Inc.3.79%1,896,08812,950
Vanguard Capital Management, LLC2.32%1,162,0987,937
Geode Capital Management, LLC1.16%578,4823,951
State Street Investment Management0.82%410,2412,802
Vanguard Portfolio Management, LLC0.48%240,4251,642
Northern Trust Global Investments0.44%220,0951,503
Charles Schwab Investment Management, Inc.0.16%79,360542
BNY Asset Management0.15%75,021512
Teachers Insurance and Annuity Association-College Retirement Equities Fund0.09%46,011314

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Vanguard Index Funds - Vanguard Morningstar Total Stock Market ETF1.85%925,2006,319
iShares Trust - iShares Russell 2000 ETF1.70%848,9915,799
Vanguard Index Funds - Vanguard Extended Market ETF0.77%384,3492,625
Fidelity Salem Street Trust - Fidelity Small Cap Index Fund0.76%381,1572,603
iShares Trust - iShares Russell 2000 Growth ETF0.66%330,5062,257
Vanguard Fiduciary Trust Co. Institutional Extended Market Index Trust Fund0.41%204,3931,396
Vanguard Scottsdale Funds - Vanguard Russell 2000 ETF0.41%203,3271,389
iShares Trust - iShares Micro-Cap ETF0.22%110,120752
Schwab Capital Trust - Schwab Small-Cap Index Fund0.17%85,030581
Quantitative Master Series LLC - Master Small Cap Index Series0.12%62,155425
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.