CAE Inc. (CAE)

Matawang dalam CAD
36.02
-0.73(-1.99%)
Ditutup·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
137.43J42.89%4.95B
Pelabur Institusi Lain
113.26J35.34%4.08B
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
69.77J21.77%2.51B
Jumlah
320.46J100.00%11.54B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
La Caisse de dépôt et placement du Québec9.65%30,917,4021,113,645
1832 Asset Management L.P.6.10%19,559,409704,530
Brandes Investment Partners, LP5.74%18,397,515662,678
Browning West LP3.93%12,606,858454,099
Vanguard Capital Management, LLC3.66%11,729,530422,498
Mackenzie Financial Corporation2.47%7,916,812285,164
Select Equity Group, L.P.2.19%7,018,338252,801
Janus Henderson Group Ltd.2.03%6,509,035234,455
BMO Asset Management Corp.1.86%5,967,706214,957
Beutel Goodman & Company Ltd.1.69%5,417,594195,142

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Caisse de Depot et Placement du Quebec Global Investments9.65%30,917,4021,113,645
Vanguard STAR Funds - Vanguard Total International Stock ETF1.49%4,770,197171,822
Janus Investment Fund - Janus Henderson Enterprise Fund1.43%4,589,521165,315
Leith Wheeler Investment Funds - Leith Wheeler Canadian Equity Fund1.42%4,539,059163,497
Government Pension Fund Global0.99%3,164,204113,975
Vanguard Tax-Managed Funds - Vanguard FTSE Developed Markets ETF0.98%3,130,553112,763
SJP Global Quality unit trust0.88%2,815,840101,427
iProfile Canadian Equity Pool0.81%2,608,30293,951
Vanguard Fiduciary Trust Company Institutional Total International Stock Market Index Trust II0.75%2,417,81187,090
iShares Core S&P/TSX Capped Composite Index ETF0.70%2,229,00880,289
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.