Berita Tergempar
Investing Pro 0
👀 Bezos, Buffett & Berkowitz: Apakah Yang Ada dalam Portfolio Mereka? Buka Data
Tutup

BYD Co Ltd-H (1211)

Buat Makluman
Baru!
Buat Makluman
Laman web
  • Sebagai pemberitahuan makluman
  • Untuk menggunakan ciri ini, pastikan anda mendaftar masuk ke akaun anda
Aplikasi Mudah Alih
  • Untuk menggunakan ciri ini, pastikan anda mendaftar masuk ke akaun anda
  • Pastikan anda mendaftar masuk dengan profil pengguna yang sama

Keadaan

Frekuensi

Sekali
%

Frekuensi

Frekuensi

Kaedah Penyampaian

Status

Tambah kepada/Keluarkan daripada Portfolio Tambah kepada Portfolio
Tambah ke Senarai Lihat
Tambah Kedudukan

Kedudukan berjaya ditambah ke:

Sila namakan portfolio pegangan anda
 
29.61 -0.39    -1.30%
22:02:00 - Data Tertunda. Matawang dalam EUR ( Penolak Tuntutan )
Jenis:  Ekuiti
Pasaran:  Jerman
ISIN:  CNE100000296 
S/N:  A0M4W9
  • Volum: 161,150
  • Bidaan/Permintaan: 29.61 / 29.65
  • Julat Hari: 29.10 - 30.00
BYD Co Ltd-H 29.61 -0.39 -1.30%

Penarafan Pengguna 1211

 
Di laman ini, pengguna ditarafkan berdasarkan prestasi sentimen mereka bagi saham BYD Co Ltd-H.
PenarafanKata NamaJumlahDitutupKemenanganMenang %Prbhn. %
1Hermann Albrecht33266.67+48.82%
2Leonard Verlande111100+27.7%
3Orhan Debe111100+20.81%
4Frank Schuelke222100+11.85%
5Michael B.22150+11.49%
6Mehmet Yücel111100+9.6%
7Damir Ljubas111100+8.85%
8Stefan Schmidt33266.67+8.58%
9André Gentsch111100+6.49%
10Tobi As111100+4.46%
11je kö111100+3.59%
12Unknow User111100+0.71%
13Marcel Ehrenpfordt1100-0.18%
14Timo Blecher1100-0.18%
15Sven Grau22150-0.39%
16To Mas1100-0.53%
17Manfred Fröbel1100-1.58%
18Tobi As1100-1.88%
19Robert Gärtner1100-2.27%
20Hermann Albrecht1010660-2.77%
21Marco Meyer1100-2.96%
22Hajo Seidel1100-3.23%
23Maly Candro1100-3.52%
24Peter Schrepfer1100-4.04%
25Andreas Herrmann1100-4.51%
26Gianni Doro1100-5.25%
27Patrik BirkenBuche1100-7.09%
28Rico Tauscher44250-7.91%
29Peter Lauble1100-8.43%
30Peggy Schmeink1100-14.69%
31Xavier Gay1100-16.02%
Garis Panduan Komen

 

Kami menggalakkan anda agar menggunakan komen untuk berhubung dengan pengguna, berkongsi pandangan dan bertanya soalan tentang penulis dan satu sama lain. Bagaimanapun, bagi mengekalkan perbincangan terbaik yang kita jangka dan hargai, sila ambil perhatian akan kriteria berikut: 

  • Memperkayakan perbincangan.
  • Kekal fokus dan pada topik. Hanya nyatakan perkara yang relevan kepada topik yang dibincangkan.
  • Hormati yang lain. Pandangan negatif sekalipun boleh diutarakan dengan positif dan secara diplomatik.
  • Guna cara tulisan standard. Sertakan tanda dan huruf besar dan kecil.
  • NOTA: Mesej dan pautan spam dan/atau promosi dalam komen akan dikeluarkan.
  • Elakkan perkataan kotor, fitnah atau ancaman peribadi yang ditujukan kepada penulis atau pengguna lain.
  • Hanya komen Bahasa Melayu dibenarkan.
  • Jangan Memonopoli Perbualan. Kami hargai kesungguhan dan keyakinan, tetapi kami juga percaya dalam memberikan setiap orang peluang mengutarakan pandangan. Oleh itu, di samping interaksi beradab, kami berharap pemberi komen memberikan pandangan mereka dengan ringkas dan berhemah, tapi tidak terlalu kerap mengulanginya sehinggakan orang lain berasa tersinggung. Jika kami menerima aduan tentang individu yang memonopoli forum, kami berhak untuk menghalang mereka daripada laman ini, tanpa pampasan.

Pelaku spam atau penyalahgunaan akan dipadamkan daripada laman dan dilarang daripada pendaftaran akan datang pada budi bicara Investing.com.

Komen 1211

Tulis pendapat anda tentang BYD Co Ltd
 
Adakah anda pasti anda mahu padamkan carta ini?
 
Hantar
Hantarkan juga ke :
 
Gantikan carta yang disertakan dengan carta baru?
1000
Keupayaan anda untuk komen kini digantung kerana laporan negatif pengguna. Status anda akan disemak oleh moderator kami.
Sila tunggu seminit sebelum anda cuba untuk komen lagi.
Terima kasih atas komen anda. Sila ambil perhatian bahawa semua komen menanti sehingga diluluskan oleh moderator kami. Oleh itu ia mungkin mengambil masa sebelum ia terpapar di laman web kami.
 
Adakah anda pasti anda mahu padamkan carta ini?
 
Hantar
 
Gantikan carta yang disertakan dengan carta baru?
1000
Keupayaan anda untuk komen kini digantung kerana laporan negatif pengguna. Status anda akan disemak oleh moderator kami.
Sila tunggu seminit sebelum anda cuba untuk komen lagi.
Tambah Carta kepada Komen
Sahkan Halangan

Adakah anda pasti anda mahu halang %USER_NAME%?

Dengan berbuat demikian, anda dan %USER_NAME% tidak akan dapat melihat post satu sama lain.

%USER_NAME% telah berjaya ditambah ke Senarai Halangan anda

Oleh kerana anda baru sahaja berhenti halang orang ini, anda perlu menunggu 48 jam sebelum memperbaharui halangan itu.

Laporkan komen ini

Saya berpendapat komen ini:

Komen ditandakan

Thank You!

Laporan anda telah dihantar kepada moderator untuk semakan
Daftar dengan Google
atau
Daftar dengan E-mel