Buzzi SpA (BZU)

Matawang dalam EUR
39.430
+0.570(+1.47%)
Ditutup·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
41.59J23.50%1.64B
Pelabur Institusi Lain
121.06J68.41%4.77B
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
14.31J8.08%564.08J
Jumlah
176.96J100.00%6.98B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Fimedi - S.P.A.69.94%123,769,9074,880,247
M&G Investment Management Limited2.22%3,929,777154,951
Dimensional Fund Advisors LP1.94%3,432,660135,350
Vanguard Capital Management, LLC1.81%3,206,547126,434
Victory Capital Management Inc.1.81%3,194,333125,953
Capital Research and Management Company1.54%2,722,855107,362
Columbia Management Investment Advisers, LLC1.42%2,513,07299,090
Norges Bank Investment Management1.34%2,376,14193,691
Amundi Us, Inc.1.18%2,091,17382,455
FMR LLC0.84%1,492,69358,857

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
M&G (Lux) Investment Funds 1 - M&G (Lux) European Strategic Value Fund1.42%2,506,73698,841
Government Pension Fund Global1.34%2,376,14193,691
EUPAC Fund1.08%1,911,19675,358
DFA Investment Dimensions Group Inc. - DFA International Small Cap Value Portfolio0.88%1,563,70561,657
Victory Portfolios IV - Victory Pioneer Multi-Asset Income Fund0.84%1,483,65058,500
M&G (Lux) Investment Funds 2 FCP - M&G (Lux) Europe Ex UK Equity Fund0.80%1,423,04156,111
Amundi Funds - Pioneer Global Equity0.69%1,214,93347,905
Vanguard STAR Funds - Vanguard Total International Stock ETF0.66%1,172,61546,236
Victory Portfolios IV - Victory Pioneer International Equity Fund0.53%940,91137,100
Columbia Funds Variable Series Trust II - Columbia Variable Portfolio - Overseas Core Fund0.48%855,65733,739
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.