Bunka Shutter Co Ltd (5930)

Matawang dalam JPY
1,840.0
+15.0(+0.82%)
Ditutup·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
16.06J22.84%29.56B
Pelabur Institusi Lain
29.82J42.40%54.87B
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
24.45J34.76%44.99B
Jumlah
70.34J100.00%129.42B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Dalton Investments LLC14.27%10,035,40018,465,136
Bunka Shutter Affiliated Companies Stockholding Association7.52%5,290,0009,733,600
Daiichi Life Group, Inc.4.63%3,260,0005,998,400
Bunka Shutter Company Ltd., ESOP4.21%2,959,0005,444,560
Mizuho Financial Group, Inc.3.97%2,790,0595,133,709
Rising Sun Management Ltd.3.55%2,500,0004,600,000
Vanguard Capital Management, LLC3.10%2,182,5104,015,818
Nomura Asset Management Co., Ltd.2.91%2,048,8003,769,792
Yodoko, Ltd.2.37%1,669,0003,070,960
Dimensional Fund Advisors LP2.00%1,405,1002,585,384

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Nippon Active Value Fund plc3.55%2,500,0004,600,000
NEXT FUNDS TOPIX Exchange Traded Fund2.79%1,959,7003,605,848
Alliance Witan Plc1.52%1,069,7211,968,287
St. James's Place Japan Unit Trust1.51%1,059,9001,950,216
Listed Index Fund TOPIX1.30%912,5001,679,000
iFreeETF TOPIX (Yearly Dividend Type)1.22%861,1001,584,424
Vanguard STAR Funds - Vanguard Total International Stock ETF1.10%773,0831,422,473
Vanguard Tax-Managed Funds - Vanguard FTSE Developed Markets ETF0.83%581,0781,069,184
Vanguard Fiduciary Trust Company Institutional Total International Stock Market Index Trust II0.61%430,154791,483
DFA Investment Trust Company - Japanese Small Company Series0.46%323,000594,320
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.