Berita Tergempar
Dapatkan 40% Potongan 0
Baharu! 💥 Dapatkan ProPicks untuk lihat strategi yang telah atasi S&P 500 sebanyak 1,183%+ Tuntut 40% POTONGAN
Tutup

Bharat Forge Ltd (BFRG)

Buat Makluman
Baru!
Buat Makluman
Laman web
  • Sebagai pemberitahuan makluman
  • Untuk menggunakan ciri ini, pastikan anda mendaftar masuk ke akaun anda
Aplikasi Mudah Alih
  • Untuk menggunakan ciri ini, pastikan anda mendaftar masuk ke akaun anda
  • Pastikan anda mendaftar masuk dengan profil pengguna yang sama

Keadaan

Frekuensi

Sekali
%

Frekuensi

Frekuensi

Kaedah Penyampaian

Status

Tambah kepada/Keluarkan daripada Portfolio Tambah kepada Portfolio
Tambah ke Senarai Lihat
Tambah Kedudukan

Kedudukan berjaya ditambah ke:

Sila namakan portfolio pegangan anda
 
1,185.00 +34.00    +2.95%
01/03 - Ditutup. Matawang dalam INR ( Penolak Tuntutan )
Jenis:  Ekuiti
Pasaran:  India
ISIN:  INE465A01025 
S/N:  BHARATFORG
  • Volum: 740,108
  • Bidaan/Permintaan: 1,182.00 / 1,185.00
  • Julat Hari: 1,150.05 - 1,187.90
Bharat Forge 1,185.00 +34.00 +2.95%

Penarafan Pengguna BFRG

 
Di laman ini, pengguna ditarafkan berdasarkan prestasi sentimen mereka bagi saham Bharat Forge Ltd.
PenarafanKata NamaJumlahDitutupKemenanganMenang %Prbhn. %
1anand kumar saini333100+282.39%
2tanmay khanna222100+190.92%
3arun kotadia111100+151.17%
4Sagars Ingole111100+150.5%
5Siddheshwar Jangam111100+148.63%
6Rajnath Jaiswal111100+145.87%
7Arvind Shekhawat111100+144.7%
8Vishal Soni111100+142.84%
9Jyoti Ghosh111100+135.8%
10Vivek Royal111100+133.27%
11Jay Chauhan111100+132.21%
12Deepu Abhi111100+131.9%
13vinay pandit111100+128.34%
14amit kumar111100+127.29%
15Gurpreet Singh111100+127.11%
16Prasad Anumalla111100+125.38%
17Shravan Dubey111100+121.67%
18gagan bhagat111100+121.35%
19YOGESH KUMAR111100+121.15%
20Mohammed SultaN222100+120.73%
21Dipesh Bangera111100+120.71%
22Sharma Sunil22150+119.97%
23kamal sharma111100+115.14%
24rushikesh muralidhar111100+113.76%
25Ketan Salvi111100+108.14%
26bhradesh shah111100+107.57%
27mohan jaya111100+106.68%
28sami khan111100+105.91%
29anand shanker111100+103.99%
30Tejas Patel111100+103.33%
31Bhavin dabgar111100+100.55%
32MANTHAN JETHI111100+99.86%
33Malpally Raghavendra111100+98.48%
34Rohit Gupta111100+97.21%
35dharmender yadav111100+93.33%
36Nitin Kadam111100+88.79%
37Naveen Choudhary111100+78.48%
38Narendra Bhajikhaye111100+78.2%
39Ketan Patel111100+76.28%
40manoj rastogi111100+75.44%
41Mujeeb Khan111100+12.06%
42Mahendra SHAH111100+11.67%
43Sravan Rangineni222100+10.42%
44lok sai33133.33+10.05%
45Vipan Bakshi111100+9.28%
46Hashim Quraish111100+9.13%
47Nit Ra111100+8.93%
48Girish Bhutani111100+8.74%
49Arun Kaushal111100+8.68%
50Monoj Bhakat111100+8.32%
Garis Panduan Komen

 

Kami menggalakkan anda agar menggunakan komen untuk berhubung dengan pengguna, berkongsi pandangan dan bertanya soalan tentang penulis dan satu sama lain. Bagaimanapun, bagi mengekalkan perbincangan terbaik yang kita jangka dan hargai, sila ambil perhatian akan kriteria berikut: 

  • Memperkayakan perbincangan.
  • Kekal fokus dan pada topik. Hanya nyatakan perkara yang relevan kepada topik yang dibincangkan.
  • Hormati yang lain. Pandangan negatif sekalipun boleh diutarakan dengan positif dan secara diplomatik.
  • Guna cara tulisan standard. Sertakan tanda dan huruf besar dan kecil.
  • NOTA: Mesej dan pautan spam dan/atau promosi dalam komen akan dikeluarkan.
  • Elakkan perkataan kotor, fitnah atau ancaman peribadi yang ditujukan kepada penulis atau pengguna lain.
  • Hanya komen Bahasa Melayu dibenarkan.
  • Jangan Memonopoli Perbualan. Kami hargai kesungguhan dan keyakinan, tetapi kami juga percaya dalam memberikan setiap orang peluang mengutarakan pandangan. Oleh itu, di samping interaksi beradab, kami berharap pemberi komen memberikan pandangan mereka dengan ringkas dan berhemah, tapi tidak terlalu kerap mengulanginya sehinggakan orang lain berasa tersinggung. Jika kami menerima aduan tentang individu yang memonopoli forum, kami berhak untuk menghalang mereka daripada laman ini, tanpa pampasan.

Pelaku spam atau penyalahgunaan akan dipadamkan daripada laman dan dilarang daripada pendaftaran akan datang pada budi bicara Investing.com.

Komen BFRG

Tulis pendapat anda tentang Bharat Forge Ltd
 
Adakah anda pasti anda mahu padamkan carta ini?
 
Hantar
Hantarkan juga ke :
 
Gantikan carta yang disertakan dengan carta baru?
1000
Keupayaan anda untuk komen kini digantung kerana laporan negatif pengguna. Status anda akan disemak oleh moderator kami.
Sila tunggu seminit sebelum anda cuba untuk komen lagi.
Terima kasih atas komen anda. Sila ambil perhatian bahawa semua komen menanti sehingga diluluskan oleh moderator kami. Oleh itu ia mungkin mengambil masa sebelum ia terpapar di laman web kami.
 
Adakah anda pasti anda mahu padamkan carta ini?
 
Hantar
 
Gantikan carta yang disertakan dengan carta baru?
1000
Keupayaan anda untuk komen kini digantung kerana laporan negatif pengguna. Status anda akan disemak oleh moderator kami.
Sila tunggu seminit sebelum anda cuba untuk komen lagi.
Tambah Carta kepada Komen
Sahkan Halangan

Adakah anda pasti anda mahu halang %USER_NAME%?

Dengan berbuat demikian, anda dan %USER_NAME% tidak akan dapat melihat post satu sama lain.

%USER_NAME% telah berjaya ditambah ke Senarai Halangan anda

Oleh kerana anda baru sahaja berhenti halang orang ini, anda perlu menunggu 48 jam sebelum memperbaharui halangan itu.

Laporkan komen ini

Saya berpendapat komen ini:

Komen ditandakan

Thank You!

Laporan anda telah dihantar kepada moderator untuk semakan
Daftar dengan Google
atau
Daftar dengan E-mel