Berita Tergempar
Dapatkan 40% Potongan 0
🔥 Strategi saham yg dipilih AI kami, Gergasi Tech, naik +7.1% setakat ini pada Mei. Sertainya tika saham masih HANGAT.
Tuntut 40% POTONGAN
Tutup

Berkshire Hathaway Inc BDR (BERK34)

Buat Makluman
Baru!
Buat Makluman
Laman web
  • Sebagai pemberitahuan makluman
  • Untuk menggunakan ciri ini, pastikan anda mendaftar masuk ke akaun anda
Aplikasi Mudah Alih
  • Untuk menggunakan ciri ini, pastikan anda mendaftar masuk ke akaun anda
  • Pastikan anda mendaftar masuk dengan profil pengguna yang sama

Keadaan

Frekuensi

Sekali
%

Frekuensi

Frekuensi

Kaedah Penyampaian

Status

Tambah kepada/Keluarkan daripada Portfolio Tambah kepada Portfolio
Tambah ke Senarai Lihat
Tambah Kedudukan

Kedudukan berjaya ditambah ke:

Sila namakan portfolio pegangan anda
 
106.41 +0.00    +0.00%
18/05 - Data Tertunda. Matawang dalam BRL ( Penolak Tuntutan )
Jenis:  Ekuiti
Pasaran:  Brazil
ISIN:  BRBERKBDR002 
  • Volum: 0
  • Bidaan/Permintaan: 106.16 / 106.95
  • Julat Hari: 105.85 - 106.95
Berkshire Hathaway BDR 106.41 +0.00 +0.00%

Penarafan Pengguna BERK34

 
Di laman ini, pengguna ditarafkan berdasarkan prestasi sentimen mereka bagi saham Berkshire Hathaway Inc BDR.
PenarafanKata NamaJumlahDitutupKemenanganMenang %Prbhn. %
1Fabio Tominaga111100+36.98%
2Alex Souza111100+7.97%
3Paulo Marques111100+7.45%
4Thiago Sampaio111100+6.49%
5Rodrigo Cuco111100+3.35%
6Edurdo Moura111100+2.71%
7Daniela Facio111100+2.41%
8Bruno de Jesus Pacheco111100+1.99%
9Angelo Zanon111100+1.23%
10Hermann Albrecht111100+0.57%
11Rafael Piveta1000-0.99%
12Ricardo Gomes1100-1.18%
13Renato Guedes1100-1.91%
14Daniel Moniz1100-2.97%
15Matheus Roman1100-3.45%
16romualdo duarte1100-4.96%
17Rogerio Coelho1100-6.45%
18Marcio RAMELLA1100-7.63%
19Ricardo Gomes1100-7.75%
20Gustavo Chubaci1100-14.23%
21Andre Bilesky2200-24.59%
22Ítalo Yuri1100-29.84%
23Antônio Aguilar1100-33.36%
Garis Panduan Komen

 

Kami menggalakkan anda agar menggunakan komen untuk berhubung dengan pengguna, berkongsi pandangan dan bertanya soalan tentang penulis dan satu sama lain. Bagaimanapun, bagi mengekalkan perbincangan terbaik yang kita jangka dan hargai, sila ambil perhatian akan kriteria berikut: 

  • Memperkayakan perbincangan.
  • Kekal fokus dan pada topik. Hanya nyatakan perkara yang relevan kepada topik yang dibincangkan.
  • Hormati yang lain. Pandangan negatif sekalipun boleh diutarakan dengan positif dan secara diplomatik.
  • Guna cara tulisan standard. Sertakan tanda dan huruf besar dan kecil.
  • NOTA: Mesej dan pautan spam dan/atau promosi dalam komen akan dikeluarkan.
  • Elakkan perkataan kotor, fitnah atau ancaman peribadi yang ditujukan kepada penulis atau pengguna lain.
  • Hanya komen Bahasa Melayu dibenarkan.
  • Jangan Memonopoli Perbualan. Kami hargai kesungguhan dan keyakinan, tetapi kami juga percaya dalam memberikan setiap orang peluang mengutarakan pandangan. Oleh itu, di samping interaksi beradab, kami berharap pemberi komen memberikan pandangan mereka dengan ringkas dan berhemah, tapi tidak terlalu kerap mengulanginya sehinggakan orang lain berasa tersinggung. Jika kami menerima aduan tentang individu yang memonopoli forum, kami berhak untuk menghalang mereka daripada laman ini, tanpa pampasan.

Pelaku spam atau penyalahgunaan akan dipadamkan daripada laman dan dilarang daripada pendaftaran akan datang pada budi bicara Investing.com.

Komen BERK34

Tulis pendapat anda tentang Berkshire Hathaway Inc BDR
 
Adakah anda pasti anda mahu padamkan carta ini?
 
Hantar
Hantarkan juga ke :
 
Gantikan carta yang disertakan dengan carta baru?
1000
Keupayaan anda untuk komen kini digantung kerana laporan negatif pengguna. Status anda akan disemak oleh moderator kami.
Sila tunggu seminit sebelum anda cuba untuk komen lagi.
Terima kasih atas komen anda. Sila ambil perhatian bahawa semua komen menanti sehingga diluluskan oleh moderator kami. Oleh itu ia mungkin mengambil masa sebelum ia terpapar di laman web kami.
 
Adakah anda pasti anda mahu padamkan carta ini?
 
Hantar
 
Gantikan carta yang disertakan dengan carta baru?
1000
Keupayaan anda untuk komen kini digantung kerana laporan negatif pengguna. Status anda akan disemak oleh moderator kami.
Sila tunggu seminit sebelum anda cuba untuk komen lagi.
Tambah Carta kepada Komen
Sahkan Halangan

Adakah anda pasti anda mahu halang %USER_NAME%?

Dengan berbuat demikian, anda dan %USER_NAME% tidak akan dapat melihat post satu sama lain.

%USER_NAME% telah berjaya ditambah ke Senarai Halangan anda

Oleh kerana anda baru sahaja berhenti halang orang ini, anda perlu menunggu 48 jam sebelum memperbaharui halangan itu.

Laporkan komen ini

Saya berpendapat komen ini:

Komen ditandakan

Thank You!

Laporan anda telah dihantar kepada moderator untuk semakan
Daftar dengan Google
atau
Daftar dengan E-mel