Beijing E-techstar Co Ltd (300513)

Matawang dalam CNY
7.45
-0.12(-1.59%)
Data Tertunda·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
3.18J1.01%23.76J
Pelabur Institusi Lain
19.97J6.37%149.17J
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
290.54J92.62%2.17B
Jumlah
313.69J100.00%2.34B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Xinji Information Technology Group Co., Ltd.3.28%10,279,80076,790
Chinasoft International Limited3.09%9,690,00072,384
Dacheng Fund Management Co., Ltd.0.49%1,545,40011,544
hanghai Guotai Junan Security Assets Management Co. Ltd.0.22%690,0005,154
Huashang Fund Management Company Ltd.0.10%302,1002,257
SPDB Fund Management Co., Ltd.0.08%264,0001,972
China Asset Management Co. Ltd.0.05%166,3001,242
China Southern Asset Management Co., Ltd.0.03%80,000598
GF Fund Management Co., Ltd.0.01%33,800252
Zhong Ou Fund Management Co., Ltd0.01%31,900238

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Dacheng CSI 360 Internet Plus Big Data 100 Index Fund A0.49%1,545,00011,541
Guotai Junan Quantitative Stock Selection Mixed Launched Fund0.12%390,1002,914
AXA-SPDB Growth Power Flexible Allocation Mixed Fund0.08%264,0001,972
Huashang Computer Sector Quantitative Equity Launched Fund0.06%188,5001,408
Guotai Junan CSI 500 Index Enhanced Fund0.06%174,5001,304
ChinaAMC Zhisheng Xinrui Equity Fund0.04%124,400929
Huashang Quality Huixuan Mixed Fund0.04%113,600849
Guotai Junan CSI 1000 Index Enhanced Fund0.02%63,900477
China Southern Asset Management Co., Ltd. - Computer ETF0.02%47,100352
China Asset Management Co., Ltd - ChinaAMC CSI2000 Index ETF0.01%41,900313
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.