Baidu Inc (9888)

Matawang dalam HKD
78.60
-0.85(-1.07%)
Ditutup·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
116.93J34.22%9.29B
Pelabur Institusi Lain
38.64J11.31%3.07B
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
186.13J54.47%14.79B
Jumlah
341.7J100.00%27.15B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
BlackRock, Inc.5.16%17,640,2511,401,518
Vanguard Capital Management, LLC3.32%11,350,531901,800
PRIMECAP Management Company3.22%11,010,100874,752
Capital Research and Management Company2.58%8,818,645700,641
Morgan Stanley Investment Management Inc.1.38%4,714,555374,571
UBS Asset Management AG1.35%4,616,123366,751
CSOP Asset Management Limited1.16%3,967,635315,229
Norges Bank Investment Management1.07%3,662,921291,019
Hang Seng Investment Management Limited0.82%2,786,530221,390
Pictet Asset Management Limited0.76%2,581,234205,079

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Vanguard Chester Funds - Vanguard PRIMECAP Fund1.90%6,496,161516,120
New World Fund, Inc.1.51%5,176,122411,243
Vanguard STAR Funds - Vanguard Total International Stock ETF1.15%3,943,159313,284
Vanguard International Equity Index Funds - Vanguard FTSE Emerging Markets ETF1.10%3,750,408297,970
Government Pension Fund Global1.07%3,662,921291,019
CSOP ETF Series - CSOP Hang Seng TECH Index ETF1.07%3,643,620289,486
iShares, Inc. - iShares Core MSCI Emerging Markets ETF0.87%2,982,064236,925
EUPAC Fund0.70%2,408,900191,387
Vanguard Horizon Funds - Vanguard Capital Opportunity Fund0.69%2,366,490188,018
China Asset Management Co. - CAMC HS Sci-Tech ETF QDII0.64%2,173,131172,655
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.