Aztech Global Ltd (AZTE)

Matawang dalam SGD
0.38
0.00(0.00%)
Data Tertunda·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
8.56J1.11%3.25J
Pelabur Institusi Lain
11.60J1.50%4.41J
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
751.64J97.39%285.62J
Jumlah
771.8J100.00%293.28J

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Hong Leong Investment Holdings Pte. Ltd.0.61%4,726,5001,796
Dimensional Fund Advisors LP0.55%4,251,2131,615
Futu Singapore Pte. Ltd.0.40%3,106,2961,180
Ifast Financial Pte. Ltd.0.37%2,822,8561,073
WisdomTree Asset Management, Inc.0.20%1,576,600599
BNY Asset Management0.14%1,088,000413
American Century Investment Management Inc0.06%493,100187
Marsh Investments US LLC0.06%477,600181
Scotia Wealth Quantitative Global Small Cap Equity Pool0.06%471,757179
Scotia Wealth Management0.06%471,757179

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
WisdomTree Trust - WisdomTree International SmallCap Dividend Fund0.20%1,576,600599
DFA Investment Trust Company - Asia Pacific Small Company Series0.18%1,389,000528
DFA Investment Dimensions Group Inc. - International Core Equity 2 Portfolio0.09%725,200276
WisdomTree Trust - WisdomTree Dynamic International SmallCap Equity Fund0.07%564,300214
Mercer Funds - Mercer Non-US Core Equity Fund0.06%477,600181
American Century ETF Trust - Avantis International Small Cap Value ETF0.06%466,900177
Dimensional ETF Trust - Dimensional International Core Equity 2 ETF0.05%404,400154
Ram (Lux) Systematic Funds - Emerging Markets Equities Fund0.05%352,100134
Dimensional ETF Trust - Dimensional International Small Cap ETF0.04%325,000124
WisdomTree Trust - WisdomTree Dynamic International Equity Fund0.03%266,800101
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.