Aspeed Technology (5274)

Matawang dalam TWD
16,010.00
-505.00(-3.06%)
Ditutup·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
15.58J37.46%249.36B
Pelabur Institusi Lain
11.92J28.67%190.89B
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
14.08J33.87%225.50B
Jumlah
41.58J100.00%665.75B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Linvest Wealth Corp.13.90%5,778,38392,511,912
BlackRock, Inc.3.72%1,545,74224,747,329
New Labor Pension Scheme3.50%1,453,86523,276,379
Vanguard Capital Management, LLC3.48%1,445,76323,146,666
Fubon Life Insurance Co., Ltd3.46%1,437,70023,017,577
Linvest Fortune Corp.3.13%1,300,60920,822,750
Wasatch Advisors LP2.51%1,044,07816,715,689
Cathay Life Insurance Co., Ltd.2.34%972,72015,573,247
Xianhua Investment Co., Ltd1.57%651,75810,434,646
Norges Bank Investment Management1.51%629,20010,073,492

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
St James's Place Emerging Markets Equity Unit Trust2.27%945,07815,130,699
Allianz Global Investors Taiwan Technology Fund1.36%567,1179,079,543
Government Pension Fund Global1.23%511,6958,192,237
Vanguard STAR Funds - Vanguard Total International Stock ETF1.20%497,6267,966,992
Vanguard International Equity Index Funds - Vanguard FTSE Emerging Markets ETF1.15%476,8587,634,497
Uni-President Asset Management Corp - UPAMC Taiwan Growth Active ETF1.00%416,2036,663,410
iShares, Inc. - iShares Core MSCI Emerging Markets ETF0.92%383,7806,144,318
Allianz Global Investors Fund - Allianz Oriental Income0.87%363,2465,815,568
Allianz Global Investors Taiwan Fund0.76%315,8225,056,310
Nomura World Sector Investment Series (World Semiconductor Equity Investment)0.75%310,2004,966,302
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.