Arad Ltd (ARD)

Matawang dalam ILS
4,339
-121(-2.71%)
Ditutup·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
1.93J7.81%86.16J
Pelabur Institusi Lain
17.52J70.84%781.40J
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
5.28J21.34%235.43J
Jumlah
24.73J100.00%1.1B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Kibbutz Ramot Menashe20.14%4,979,835222,101
Milestones Metering and Management System (SPC) Ltd15.51%3,834,888171,036
Kibutz Dalia14.03%3,469,090154,721
Clal Pension And Gemel Ltd9.03%2,232,33699,562
Migdal Mutual Funds Ltd.7.43%1,838,56682,000
Harel Pensions and Gemel Ltd.5.24%1,295,55057,782
Meitav Investment House Ltd1.10%273,14612,182
Ayalon Mutual Funds Ltd.0.97%241,05910,751
Forest Investment House, LTD0.86%212,2239,465
Dimensional Fund Advisors LP0.78%191,8718,557

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Ayalon Mutual Funds Ltd. - Pasternak Shoham (4B) Equity IL0.72%178,0007,939
Forest Mutual Funds Ltd. - FOREST (3B) SEA EAGLE IL0.37%90,5044,036
Meitav 4D Mutual Fund0.34%84,0003,746
Forest Mutual Funds - FOREST (2B) 80/20 IL0.33%81,2953,626
Forest Mutual Funds Ltd. - FOREST (4B) EQUITY IL0.32%77,9133,475
Altshuler Shaham Mutual Funds Ltd. - A.S Tracking (4A) A.B SmartBeta IL Technology0.24%60,3002,689
Migdal Mutual Funds - MTF TR (4A) TA-SME60 IL0.24%58,8582,625
Yelin Lapidot Mutual Funds - YELIN LAPIDOT (4B) YETER IL0.22%53,5002,386
Meitav Mutual Funds Ltd. - MEITAV (2B) 30/70 IL0.21%53,0002,364
Forest Mutual Funds Ltd. - FOREST (1B) 90/10 IL0.21%52,8852,359
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.