Appear ASA (APR)

Matawang dalam NOK
30.20
-0.60(-1.95%)
Ditutup·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
4.68J11.52%141.25J
Pelabur Institusi Lain
3.11J7.66%93.89J
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
32.81J80.82%990.85J
Jumlah
40.6J100.00%1.23B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Alfred Berg Kapitalforvaltning AS4.71%1,913,01157,773
DNB Asset Management AS3.86%1,565,54247,279
Kverva AS2.96%1,203,00736,331
Storebrand Asset Management AS2.41%977,44429,519
Folketrygdfondet1.85%752,43922,724
Enep AS1.02%412,50012,458
Northern Trust Global Investments0.89%361,02510,903
Polar Capital Holdings Plc0.56%226,4066,837
Danske Bank A/S0.52%213,0006,433
Joh. Berenberg, Gossler & Co. KG0.37%150,0004,530

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
DNB SMB2.92%1,185,54235,803
Verdipapirfondet Alfred Berg Norge Restricted2.58%1,047,01131,620
Storebrand Norge2.41%977,44429,519
Alfred Berg Gambak2.13%866,00026,153
Datum One Series Trust - Polar Capital International Small Company Fund0.56%226,4066,837
Danske Invest 2 - Norge Vekst0.52%213,0006,433
Berenberg European Micro Cap Fund0.37%150,0004,530
SEI Funds - Global Managed Volatility Fund0.01%5,586169
Nordea 1, SICAV - Norwegian Equity Fund0.01%4,983150
SPDR Index Shares Funds - State Street SPDR Portfolio Europe ETF0.00%1,22837
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.