AP Eagers Ltd (APE)

Matawang dalam AUD
18.94
+0.31(+1.66%)
Ditutup·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
31.44J10.36%595.49J
Pelabur Institusi Lain
147.08J48.45%2.79B
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
125.08J41.20%2.37B
Jumlah
303.61J100.00%5.75B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
WFM Motors Pty Ltd25.32%76,877,9201,456,068
Netwealth Investments Ltd.7.06%21,426,541405,819
State Street Investment Management4.57%13,860,347262,515
Estate Of Vernon Charles Wheatley4.24%12,872,778243,810
Vanguard Capital Management, LLC2.22%6,730,404127,474
Mutual Trust Pty Ltd1.95%5,909,915111,934
Argo Investments Limited1.86%5,650,000107,011
Alan Piper Investments (No.1) Pty Ltd.1.67%5,067,20295,973
Dimensional Fund Advisors LP1.59%4,820,10691,293
Vanguard Investments Australia Limited1.56%4,740,92089,793

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Vanguard Australian Shares Index ETF1.17%3,556,62367,362
Vanguard STAR Funds - Vanguard Total International Stock ETF0.83%2,532,20747,960
Government Pension Fund Global0.72%2,183,04841,347
Vanguard Tax-Managed Funds - Vanguard FTSE Developed Markets ETF0.55%1,673,12931,689
Dimensional Australian Core Equity Trust (Managed Fund)0.43%1,317,91824,961
Vanguard Fiduciary Trust Company Institutional Total International Stock Market Index Trust II0.42%1,282,24324,286
WAM Capital Limited0.40%1,228,01223,259
iShares Trust - iShares Core MSCI EAFE ETF0.40%1,216,51423,041
Fidelity Funds - Asia Pacific Opportunities Fund0.32%982,72018,613
Vanguard Australian Shares High Yield ETF0.25%752,79214,258
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.