AnyMind Group Inc (5027)

Matawang dalam JPY
776.00
-13.00(-1.65%)
Data Tertunda·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
3.91J6.58%3.17B
Pelabur Institusi Lain
23.24J39.04%18.80B
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
32.37J54.38%26.18B
Jumlah
59.52J100.00%48.15B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Asset Management One Co., Ltd.7.80%4,643,3003,756,430
Nomura SPARX Investment Inc.6.65%3,954,8003,199,433
Japan Growth Capital Investment Corporation6.65%3,954,8003,199,433
Japan Investment Corporation4.14%2,463,1001,992,648
JIC Venture Growth Fund 14.14%2,463,1001,992,648
JIF Capital Ltd.3.42%2,032,9001,644,616
JAFCO Asia Technology Fund VII PTE. LTD.3.42%2,032,9001,644,616
Japan Post Investment Corporation3.02%1,799,7001,455,957
Japan Post Investment I, ILP3.02%1,799,7001,455,957
Nomura Holdings, Inc.1.03%610,854494,181

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
One DIAM Emerging Market Japan Stock Fund1.56%928,900751,480
One MHAM Emerging Growth Stock Open0.88%521,000421,489
One Future Evolution Japan Equity Fund0.64%381,700308,795
One DIAM Emerging Company Japan Equity Fund0.46%274,200221,828
One MHAM Japan Growth Stock Mother Fund0.45%270,700218,996
One Japan Best Selection Mid Small Type Stock Fund0.42%250,700202,816
SMTAM Medium Small Type Stock Mother Fund0.42%248,200200,794
Nomura One Japan Stock Mother Fund0.28%166,200134,456
One DIAM Start-up Company Japan Stock Open US Dollar0.27%163,500132,272
One DIAM Growth Stock Open Mother Fund0.20%117,40094,977
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.