The Anup Engineering Ord (ANUE)

Matawang dalam INR
1,337.50
-45.50(-3.29%)
Ditutup·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
2.59J12.94%3.47B
Pelabur Institusi Lain
9.23J46.09%12.35B
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
8.21J40.97%10.98B
Jumlah
20.03J100.00%26.79B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Mayur Prakash Trading and Commercial Private Limited35.46%7,103,2409,500,584
HDFC Asset Management Company Limited9.72%1,946,9172,604,001
Abakkus Asset Manager Private Limited3.55%711,363951,448
Vanguard Capital Management, LLC2.17%435,229582,119
Aura Business Ventures Llp1.83%366,658490,405
The New India Assurance Company Limited1.69%337,655451,614
Atul Ltd1.53%305,738408,925
Aagam Holdings Pvt Ltd.0.98%196,000262,150
Abakkus Investment Managers Private Limited0.72%143,892192,456
Arvind Farms Private Limited0.55%110,378147,631

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
HDFC Mutual Fund - HDFC Small Cap Fund7.39%1,479,4801,978,805
HDFC Mutual Fund - HDFC Retirement Savings Fund - Equity Plan0.79%158,840212,449
HDFC Mutual Fund - HDFC Children's Fund0.77%153,280205,012
Vanguard STAR Funds - Vanguard Total International Stock ETF0.75%150,719201,587
Abakkus Mutual Fund - Abakkus Small Cap Fund0.72%143,892192,456
Vanguard International Equity Index Funds - Vanguard FTSE Emerging Markets ETF0.71%142,255190,266
Vanguard Fiduciary Trust Company Institutional Total International Stock Market Index Trust II0.39%78,449104,926
HDFC Mutual Fund - HDFC Infrastructure Fund0.35%70,00093,625
Vanguard International Equity Index Funds - Vanguard FTSE All-World ex-US Small-Cap ETF0.20%40,31653,923
Motilal Oswal Amc Ltd. - Motilal Oswal Mutual Fund - Motilal Oswal Nifty Microcap 250 Index Fund0.15%30,82441,227
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.