Altron Ltd (AELJ)

Matawang dalam ZAR
2,670
-39(-1.44%)
Ditutup·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
33.98J8.87%920.52J
Pelabur Institusi Lain
326.67J85.27%8.85B
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
22.44J5.86%607.95J
Jumlah
383.1J100.00%10.38B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Value Capital Partners (Pty) Ltd25.87%99,096,5272,684,525
Coronation Fund Managers Limited21.89%83,843,6402,271,324
Biltron (Pty) Ltd14.67%56,192,2431,522,248
Public Investment Corporation Limited10.01%38,355,7551,039,057
Altron Finance (Pty) Ltd.8.05%30,837,778835,395
Camissa Asset Management Proprietary Limited7.21%27,632,873748,575
Centaur Asset Management Ltd.1.49%5,691,799154,191
Norges Bank Investment Management0.93%3,557,12396,362
Dimensional Fund Advisors LP0.75%2,889,37778,273
M&G Investment Managers (Pty) Limited0.75%2,888,92878,261

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Government Pension Fund Global0.93%3,557,12396,362
Centaur BCI Balanced Fund0.87%3,323,26390,027
Prudential Equity fund0.75%2,888,92878,261
Kagiso Islamic Balanced Fund0.71%2,727,79873,896
Centaur BCI SA Equity Fund0.62%2,368,53664,164
Kagiso Islamic Equity Fund0.58%2,240,18660,687
Investec Fund Managers SA Ltd. - Investec Wealth & Investment BCI Dynamic Equity Fund0.50%1,931,27452,318
Camissa Asset Management (Pty) Ltd. - Camissa Sa Equity Fund0.31%1,201,07632,537
Anchor BCI Flexible Fund0.26%1,000,00027,090
Kagiso Equity Alpha Fund0.25%968,44426,235
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.