Aeolus Tyre Co Ltd (600469)

Matawang dalam CNY
4.87
-0.05(-1.02%)
Ditutup·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
40.26J4.52%198.07J
Pelabur Institusi Lain
516.06J57.98%2.54B
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
333.72J37.50%1.64B
Jumlah
890.04J100.00%4.38B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Sinochem Holdings Corporation Ltd.52.05%463,231,1562,279,097
E Fund Management Co., Ltd.1.97%17,518,24886,190
ChemChina Asset Management Co., Ltd.1.24%11,047,12054,352
Jiaozuo Investment Group Co.,Ltd.1.24%11,004,60054,143
China Merchants Fund Management Company Ltd.0.99%8,855,65143,570
Bocheng Lijie Tongxin Private Fund0.90%8,029,19739,504
Xi'an Bocheng Fund Management Co., Ltd.0.90%8,029,19739,504
Henan Tyre Group Co.,Ltd.0.79%7,060,00034,735
Agricultural Bank of China Limited0.66%5,839,41628,730
Xiamen Haiyi International Trading Co., Ltd0.47%4,140,00020,369

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
E Fund Increasing Return Bond Fund1.97%17,518,24886,190
China Merchants Quantitative Selected Equity Launched Fund0.99%8,855,65143,570
China Merchants Growth Quantitative Stock Selection Equity Securities Investment Fund0.47%4,206,40020,695
Bosera Premier Selection Quantitative Multi-factor Equity Fund0.17%1,479,7007,280
Nanhua Fenghui Mixed Fund0.17%1,473,1007,248
Zhong Ou Value Jingxuan Mixed Fund0.16%1,461,2007,189
Lombarda China Small-cap Growth Mixed Fund0.07%586,4002,885
China Merchants CSI 2000 Index Enhanced Fund0.06%532,8002,621
Zhong Ou Data Mining Multi-factor Flexible Allocation Mixed Fund0.05%455,4002,241
Lombarda China Jin'an Quantitative Mixed Fund0.04%328,8001,618
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.