Advanced Process Systems Corp (265520)

Matawang dalam KRW
17,030
-1,500(-8.09%)
Ditutup·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
844.66K5.73%15.65B
Pelabur Institusi Lain
6.92J46.95%128.18B
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
6.97J47.32%129.18B
Jumlah
14.73J100.00%273.01B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
APS Inc.25.94%3,820,36970,791,438
J&J Investments Company, LTD6.53%961,08817,808,961
The National Pension Fund5.28%777,53214,407,668
National Pension Service5.28%777,53214,407,668
The Korea Securities Finance Corporation3.93%580,89610,764,003
Vanguard Capital Management, LLC3.06%450,6248,350,063
Dimensional Fund Advisors LP1.06%156,0412,891,440
Mackenzie Financial Corporation0.91%133,4582,472,977
State Street Investment Management0.34%49,896924,573
Vanguard Asset Management, Limited0.31%44,948832,886

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Vanguard STAR Funds - Vanguard Total International Stock ETF1.15%170,1123,152,175
Mackenzie Emerging Markets Fund0.91%133,4582,472,977
Vanguard Tax-Managed Funds - Vanguard FTSE Developed Markets ETF0.73%108,0772,002,667
Vanguard Fiduciary Trust Company Institutional Total International Stock Market Index Trust II0.48%71,4051,323,135
DFA Investment Dimensions Group Inc. - Emerging Markets Core Equity 2 Portfolio0.40%59,3131,099,070
Vanguard Investments Funds ICVC - Vanguard FTSE Global All Cap Index Fund0.30%43,807811,744
Vanguard International Equity Index Funds - Vanguard FTSE All-World ex-US Small-Cap ETF0.28%40,763755,338
SPDR Index Shares Funds - State Street SPDR Portfolio Developed World ex-US ETF0.26%38,513713,646
Dimensional Emerging Markets Value Fund0.24%34,708643,139
Vanguard International Equity Index Funds - Vanguard Total World Stock ETF0.23%33,956629,205
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.